Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman
Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

Tak to ani nebudu zkoušet s tím krátkým kabelem, páč to spíš vypadá na to, že občas prostě cihla nepošle na hdmi signál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

 

Já jsem tam nechal původní HDMI kabel od Kaonu a tyhle problémy nemám. Nemám ale připojenou cihlu do TV, ale do receiveru.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

 

Já to musím řešit podobně. Nejdříve musím zapnout TV a až potom cihlu. S tím paskvilem taktéž souhlasím. Takže když to shrnu:

- Nefunguje řazení programů

- Nefunguje DLNA

- Nejde mirroing TV (připojení dvou TV s vlastní programovou strukturou)

- Nefunguje USB

- Nefunguje přístup na interní NAS přes externí adresu.

- Nejde nastavit domácí síť

- Není podpora platformy WinPhone

 

Napadá Vás ještě něco?

 

Tady mám další :)

- Na tom řazení programů je pozoruhodná jedna věc a tou je, že v manuálu měli cca před třemi týdny popsáno, jak to seřadit aspoň v oblíbených, ale v samotném stb jde jen programy do oblíbených naházet, ale samotné řazení oblíbených tam nebylo a teď koukám a už to není ani v manuálu :)

Přísahal bych, že to tam měli i včetně screenů přímo z prostředí Horizonu :scratch:

- Aplikace YouTube funguje přinejmenším zvláštně... Buď je nějak omezená, co zobrazit, nebo nevím, páč nenajde ani polovinu videí při stejném zadání do vyhledávání, jako na PC (prohlížeč), telefonu (jabko aplikace), tabletu (android aplikace)... prostě kdekoliv jinde...

- Spousta pořadů ve videotéce My Prime má jen možnost "Info", ale tlačítko "Spusit" už nikde - např. Mickeyho klubík - pro malou (tohle jsem nahlásil na technickou podporu, řeší to, ale netuším, jestli to je individuální, nebo plošné)

- nejde nastavit doba automatického vypnutí při neaktivitě, defaultně jsou tam 4 hodiny

- občas se stane, když vyskakuju ven z My Prime, uvítá mě jen černo a ticho a musím stb ovladačem vypnout a zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Je tu vůbec někdo, komu ta "cihla" funguje normálně, spolehlivě, na první zmáčknutí čudlíku, ..... no zkrátka tak, jak se předpokládá v 21. století?

Tak já se bojím, abych to nezakřikl, ale já jsem zatím relativně spokojený. Sem tam se sice něco objevilo, o čemž jsem se tady párkrát zmínil, ale poslední dobou to vypadá, že se to zklidnilo a pracuje celkem spolehlivě.

 

Ano, vadí mi, že je tu zmršený teletext a takřka nefunkční rychlé přetáčení u několika mála programů, např. Prima Cool. Ale jinak to nahrává spolehlivě, i více programů najednou, což je můj základní požadavek, internet také funguje stabilně, nezapíná a nevypíná se mi nahodile, tak jak to dělá např. velký Kaon a už pěkných pár týdnů se mi "nekousl". Řazení programů mě vůbec netrápí, tomu jsem si už odvykl právě s velkým Kaonem a zvykl si.

Řekl bych, když pominu úplně první Handan CV 5000, který ale vlastně nic neuměl, že "cihla" je settopbox, se kterým mám nejméně problémů. Handan CV 6000 (s PVR) občas něco vůbec nenahrál, občas nahrál jen černou obrazovku, v poslední době měl zcela nepoužitelné EPG. Velký Kaon se občas sám zapnul, občas se, což mě štve více, sám vypne, samozřejmě nejčastěji, když se něco nahrává a občas, když se mu zachce, tak zpřehází programy, ačkoliv, jak jsem už řekl, já je neřadím. Přesto někdy šoupne např. HBO na pozici 66, druhý den pak tento program najdu na pozici 52 atd.

 

Takže jo, já jsem s cihlou spokojen.

No a teď čekám, že se mi to jako naschvál začne všechno mrvit. :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Mám s dodávaným kabelem, a také zapínám cihlu na dva pokusy. Zkoušel jsem, zapnout nejdříve TV, pak cihlu, a naopak, ale výsledek stejný. Vypnout a zapnout ovladačem, pak naskočí. Dávám jí čas tak do Vánoc, jestli něco UPC změní. Je to nepoužitelnej paskvil. Pak jdu ke konkurenci.

 

Já to musím řešit podobně. Nejdříve musím zapnout TV a až potom cihlu. S tím paskvilem taktéž souhlasím. Takže když to shrnu:

- Nefunguje řazení programů

- Nefunguje DLNA

- Nejde mirroing TV (připojení dvou TV s vlastní programovou strukturou)

- Nefunguje USB

- Nefunguje přístup na interní NAS přes externí adresu.

- Nejde nastavit domácí síť

- Není podpora platformy WinPhone

 

Napadá Vás ještě něco?

 

Tady mám další :)

- Na tom řazení programů je pozoruhodná jedna věc a tou je, že v manuálu měli cca před třemi týdny popsáno, jak to seřadit aspoň v oblíbených, ale v samotném stb jde jen programy do oblíbených naházet, ale samotné řazení oblíbených tam nebylo a teď koukám a už to není ani v manuálu :)

Přísahal bych, že to tam měli i včetně screenů přímo z prostředí Horizonu :scratch:

- Aplikace YouTube funguje přinejmenším zvláštně... Buď je nějak omezená, co zobrazit, nebo nevím, páč nenajde ani polovinu videí při stejném zadání do vyhledávání, jako na PC (prohlížeč), telefonu (jabko aplikace), tabletu (android aplikace)... prostě kdekoliv jinde...

- Spousta pořadů ve videotéce My Prime má jen možnost "Info", ale tlačítko "Spusit" už nikde - např. Mickeyho klubík - pro malou (tohle jsem nahlásil na technickou podporu, řeší to, ale netuším, jestli to je individuální, nebo plošné)

- nejde nastavit doba automatického vypnutí při neaktivitě, defaultně jsou tam 4 hodiny

- občas se stane, když vyskakuju ven z My Prime, uvítá mě jen černo a ticho a musím stb ovladačem vypnout a zapnout

 

S tím Mickeyho klubík máš recht, taky jsem to zkoušel pro malou a nejde to... úplně jsem na to zapomněl...

 

Pro Katodu: Hele, nechci být šťoura, ale spíš mi to u Tebe připadá, že jsi rezignoval a zvykl jsi si :jocolor: Mne například řazení programů fakt vadí a hlavně kvůli prckovi... a já jsem zase vzteklej z DLNA a zpola funkčního routeru kvůli NASu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Pro Katodu: Hele, nechci být šťoura, ale spíš mi to u Tebe připadá, že jsi rezignoval a zvykl jsi si :jocolor: Mne například řazení programů fakt vadí a hlavně kvůli prckovi... a já jsem zase vzteklej z DLNA a zpola funkčního routeru kvůli NASu

 

No mě je fakt jedno, jestli mám HBO na pozici 31 nebo 66 či Eurosport na 42 nebo 64. Hlavně, že tam jsou a ta čísla si pamatuji. :D

Ale chápu, že například to nastavení domácí sítě je pro někoho důležité a může vytáčet k nepříčetnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...