Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Nějaké návrhy na STB??

Třeba AB Cryptobox 650 HDC. Teda pokud už ne rovnou novej televizor, do kterýho jenom vložíš CAM s kartou a hotovo. Bez nějakých nervů s cihlama apod. Divím se, že je kolem toho furt tolik emocí, když řešení je snadný - od UPC vzít jenom ten CAM a zbytek si pořídit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem u kabelovek od 1993 ale nic horšího než tuhle cihlu jsem nezažil.1)teletext nepodporuje české znaky ,2) zvuk jak kdy jednou jde normálně jednou není pomalu slyšet,3)TV archív ten asi nespustí nikdy, jenom to odsouvají a mají tam být jenom vybrané pořady taky mínus.4) My Prime ta skladba filmu hodně slabá.5)nahrané pořady občas zmizí ale na disku jsou ukazuje to kapacita disku.

 

a další problém :

STB Kaon KCF-SA700 ten fungoval dobře do doby Horizon .Ted se nedá vůbec používat .Například od září mám ještě staré názvy programu, místo nových atd..

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A s čím by se ti měl ČTÚ ozývat? V první řadě musíš dát písemnou reklamaci svýmu poskytovateli, tj. UPC. A až v případě, že nebude vyřízení úspěšný, tak můžeš dávat podněty státním orgánům. Jinak akorát ztrácíš čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Reklamaci jsem udal, že deklarují funkční zařízení, které funguje jen částečně, čímž zavádějí spotřebitele - proto jsem se obrátil na ČTU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Na reklamaci ti UPC odpoví! A až pak teprve, když máš s vyřízením problém, to lze řešit dál. A od ČTÚ se dozvíš to stejný, dokud neproběhne reklamace v rámci UPC, tak s tím oni nic dělat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Reklamace na vadný firmware? Bylo mi zodpovězeno, že je to chyba, která se řeší, ale nevědí jak a ani kdy bude opravena. Možná pro Tvoji informace jde o to, že z vlastní sítě nevidím svůj NAS, který je na externí IP. Zacyklují se totiž packety. Musím chodit přes VPN a to není vše... Každopádně informace pro Tebe, stížnost na ČTU jsem už podal, takže uvidíme co se bude dít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel Veinert

Dobrý den, jsem také bohužel čerstvým držitelem cihly.

Můj starý DVR Kaon již definitivně odešel (občas se nic nenahrálo, občas nešlo nic přehrát, občas psal, že není místo na disku...)

 

Z hrůzou jsem zjistil, že cihla je opravdu krám (momentálně).

Věděl jsem a technik i potvrdil, že přístroj 2v1 je pěkná blbost a pro 100% funkčnost je nejlepší mít internet oddělený tj. modem zvlášť a TV také. Viz další vaše příspěvky.

Jako největší problém vidím rychlost přepínání programů set top boxu a uživatelské funkce, přehlednost, nemožnost si kulturně poskládat programy.

Proč udělali uživatelsky nepřirozený přístroj opravdu nechápu, proč to nepostavili na předchozích strojích s dnešní technologií.

 

Další můj problém je, že přenos DO je radiový nikoli infračervený, proto není možné ho doučit na moje chytré ovládání a tudíž potřebuji dva ovladače. To je pro mne opravdu velký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

A to je chyba UPC ze tvoje "chytre" ovladani neni asi az tak chytre a radiove vlny neumi ?

Me naopak radiove vyhovuje vice nez infracervene, protoze box muze bejt schovanej a nemusim ovladacem mirit na pristroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Reklamace na vadný firmware? Bylo mi zodpovězeno, že je to chyba, která se řeší, ale nevědí jak a ani kdy bude opravena. Možná pro Tvoji informace jde o to, že z vlastní sítě nevidím svůj NAS, který je na externí IP. Zacyklují se totiž packety. Musím chodit přes VPN a to není vše... Každopádně informace pro Tebe, stížnost na ČTU jsem už podal, takže uvidíme co se bude dít.

Reklamuješ funkčnost služby. Když služba nefunguje jak má, tak prostě napíšeš reklamaci, to snad není tak těžký (pochopit i napsat). A fakt nevím, co by na tomto měl ČTÚ řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...