Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Já pořád nechápu jednu věc... Jak jsi mohl mít 100Mbit na 2,4GHz?

Ta technologie tuhle rychlost nikdy neumožní, i kdybys byl 10cm od vysílače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ITman

IEEE 802.11n je WiFi standard, který si klade za cíl upravit fyzickou vrstvu a podčást linkové vrstvy, takzvanou Media Access Control (MAC) podvrstvu tak, aby se docílilo reálných rychlostí přes 100 Mbit/s. Maximální fyzická (L1) rychlost může být až 600 Mbit/s při MAC (L2) rychlosti až 400 Mbit, to v konfiguraci 4X4 MIMO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

No ale to je to, o čem pořád dokola píšu, pleteš dohromady dva různé standardy...

Napřed zmiňuješ pásmo 2,4GHz a že na něm jsi měl 100Mbit... To není možné... Pásmo 2,4GHz je IEEE 802.11b a IEEE 802.11g.

To co potom uvádíš v posledním příspěvku je IEEE 802.11n a to nemá s pásmem 2,4GHz naprosto nic společného, to je pásmo 5GHz.

V pásmu 5GHz - standard IEEE 802.11n je rychlost 100Mbit víceméně průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, zkoušíš tady jen tak z nudy trollit, nebo myslíš, že bys mohl být teda už konečně konkrétnější, když máš tolik nápadů?

Ty kydy s vládou zlodějů a jezením odpadu můžeš řešit na Novinkách... Tam je něčeho takovýho v každé diskusi spousta :salut:

 

Nemá cenu se hádat s národem,co jen remcá,ale nikdy se na nic nevzmůže.Proč to hromadně nevracíte,když je to tak zlý.Proč dobrovolně měsíc co měsíc platíte velký prachy za ten šmějd.Protože jsme národ tupejch ovcí,já s UPC skončil od 1.11 a hotovo.Neremcám,konám.Kdyby se tak choval každý,bud by zkrachovali,nebo by to museli zlepšit.A např padli kdysi panam (a další) obrovská letecká společnost co prostě dojela na nezájem lidí. Já tu nemám zájem se s někým bavit donekonečna o kravinách já pokud nejsem spokojen odcházím,nestěžuju si,nebrečím na forech,jednám.Chovat se tu tak každej uplakánek co sem leze,už má UPC dávno novej firmwere.Ale co,my jsme švejkové co máme koule jen na anonymní stížnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
No ale to je to, o čem pořád dokola píšu, pleteš dohromady dva různé standardy...

Napřed zmiňuješ pásmo 2,4GHz a že na něm jsi měl 100Mbit... To není možné... Pásmo 2,4GHz je IEEE 802.11b a IEEE 802.11g.

To co potom uvádíš v posledním příspěvku je IEEE 802.11n a to nemá s pásmem 2,4GHz naprosto nic společného, to je pásmo 5GHz.

V pásmu 5GHz - standard IEEE 802.11n je rychlost 100Mbit víceméně průměr.

802.11n může být jak 2,4 tak i 5GHz. Naproti tomu 802.11b a 802.11g je pouze 2,4 a 802.11a je pouze 5GHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Pavle, zkoušíš tady jen tak z nudy trollit, nebo myslíš, že bys mohl být teda už konečně konkrétnější, když máš tolik nápadů?

Ty kydy s vládou zlodějů a jezením odpadu můžeš řešit na Novinkách... Tam je něčeho takovýho v každé diskusi spousta :salut:

 

Nemá cenu se hádat s národem,co jen remcá,ale nikdy se na nic nevzmůže.Proč to hromadně nevracíte,když je to tak zlý.Proč dobrovolně měsíc co měsíc platíte velký prachy za ten šmějd.Protože jsme národ tupejch ovcí,já s UPC skončil od 1.11 a hotovo.Neremcám,konám.Kdyby se tak choval každý,bud by zkrachovali,nebo by to museli zlepšit.A např padli kdysi panam (a další) obrovská letecká společnost co prostě dojela na nezájem lidí. Já tu nemám zájem se s někým bavit donekonečna o kravinách já pokud nejsem spokojen odcházím,nestěžuju si,nebrečím na forech,jednám.Chovat se tu tak každej uplakánek co sem leze,už má UPC dávno novej firmwere.Ale co,my jsme švejkové co máme koule jen na anonymní stížnosti.

 

Měj se Pavle, zatím jsi tady neměl jediný věcný příspěvek, tak tu nebudeš ani moc chybět :wink:

S pozdravem

Tupá ovce :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
No ale to je to, o čem pořád dokola píšu, pleteš dohromady dva různé standardy...

Napřed zmiňuješ pásmo 2,4GHz a že na něm jsi měl 100Mbit... To není možné... Pásmo 2,4GHz je IEEE 802.11b a IEEE 802.11g.

To co potom uvádíš v posledním příspěvku je IEEE 802.11n a to nemá s pásmem 2,4GHz naprosto nic společného, to je pásmo 5GHz.

V pásmu 5GHz - standard IEEE 802.11n je rychlost 100Mbit víceméně průměr.

802.11n může být jak 2,4 tak i 5GHz. Naproti tomu 802.11b a 802.11g je pouze 2,4 a 802.11a je pouze 5GHz.

Máte pravdu, asi už blbnu, beru zpět... :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Nemá cenu se hádat s národem,co jen remcá,ale nikdy se na nic nevzmůže... A např padli kdysi panam (a další) obrovská letecká společnost co prostě dojela na nezájem lidí...
Nelži si do kapsy, PanAm zkrachovala na následky výplat obřích odškodnění po aféře Lockerbie... ne na nějaký nezájem lidi.

To jsou skutečně nářky hlupcu, pokud se mě cihla nelíbí (a že to skutečně šrot neskutečný je, nikdy bych si to neporizoval), mohu se přeci kdykoliv vrátit k řešení CAM, obvykle každá TV má dnes pro to slot.

A s Internetovou konektivitu (Bussines 250/20) od UPC žádné problémy nemám, podstatné je použít za modemem komplet vlastní infrastrukturu.

Nechapu lidu jako ten "ITman", co si tu hraje na profika a na konektivitu použije cihlu, to od začátku smrdělo průměrem pro lamy :-)

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Holy shit... Testování po půl roce ostrého provozu? Že to nevyhlásili i na HD DVR Mediabox... Tomu by to prospělo podstatně víc...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...