Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Tak k DLNA ... opravdu jej pouštím v TV ale tam to jde jak má. Ale mám v PC aplikaci na DLNA server od výrobce TV a ten umožnuje rovnou z PC poslat video do připojeného zařízení. Když tento seznam otevřu tak tam vidím TV, domácí kino a taky STB pod názvem ( Pace Micro Technology DMC7002KLG ) a je možné navolit přehrávání filmu v jednom z těchto zařízení. Kliknu a už to jede. Přes STB jsem ale byl schopen přehrát pouze soubory MPG, MPG2 a JPG. Do ostatního když pošlu např AVI, MKV nebo 3DMKV tak to hraje ale STB při tom vytuhne.

 

K řazení programů se omlouvám měl jsem to zafixováno z druhého STB.

 

BTW: K možnosti ovládání TV pomocí dálkového ovládání k STB ... některé nové TV mají dálkové na BT a to dálka od STB neumí. Mám TV co má klasické infra a druhé BT a když používám ovládání od STB tak televize vykazuje že je připojeno pouze IR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Dobrý den, kdy bude uvolněn upgrade firmware pro HD PVR MEDIABOX, který bude umožňovat: - vytvářet vlastní oblíbené seznamy, jejich řazení a tyto následně zobrazovat v GUIDE, - umožňovat snadnější přetáčení videonahrávky (alespoň na úrovni předcházejícího KAONu) - zobrazení MNI TV v nastavení pozadí TV průvodce GUIDE. Děkuji"

"Pěkné ráno, na upgrade se pracuje, termín zatím nemohu potvrdit. Veronika - UPC Facebook tým"

 

Z Facebook poradny 19. 10. 2015. Dá se věřit, že se nový upgrade opravdu připravuje a že výše zmíněná vylepšení (řazení oblíbených programů, EPG pouze pro oblíbené, přetáčení nahrávky) bude obsahovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ivan36

Zdravím,

-K možnosti ovládání TV pomocí dálkového ovládání k STB-

TV je tento typ SHARP LC-43CFE6242E a podla príručky má Rádiově řízený dálkový ovladač,pozerám do príručky k HD DVR Mediaboxu a je tam napísané "dálkový ovladač komunikuje pomocí rádiových signálů"tak by sa to malo dať spárovať :-( Ako som písal hore po zadaní kódu pre sharp 2550 sa nič nestane a TV nereaguje.Tak keby ste náhodou mali niekto rovnaký problém a už vyriešili dajte prosím vedieť :-) je to dosť hukot keď večer prepnem z Dčka (hlasitosť25 normálna úroveň) na Primu (kde je norálna úroveň hlasitosť 7)

 

-K nahrávanie viacero programov nasledujúcich po sebe hlásí kolíziu- napadlo ma pri prechádzaní menu,že v nastavení sa dá zadať čas pred začiatkom nahrávania a čas po konci nahrávania (továrne je to prednastavené)tak možno stačí prestaviť na 0 pred aj po a už nebude hlásiť kolíziu...ale neskúšal som ešte :-)

Zatial tolko.Zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Tak ještě skus kódy:

Sharp 1448 1770 1870 1844 2214 1716 1678 1845 1906 2402 1513

1814 1138 1009 1025 1064 1350 1537 1153 1248 1169 1103

1167 1233 1659 3529 1678

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

K nahrávanie viacero programov nasledujúcich po sebe hlásí kolíziu- napadlo ma pri prechádzaní menu,že v nastavení sa dá zadať čas pred začiatkom nahrávania a čas po konci nahrávania (továrne je to prednastavené)tak možno stačí prestaviť na 0 pred aj po a už nebude hlásiť kolíziu...ale neskúšal som ešte :-)

Zatial tolko.Zdarec.

Tehdy by to kolizi nehlásilo, ale vzhledem k přerušování toku reklam nějakými nesmyslnými pořady (film, sport, zpravodajství...) a tím nesedícími konci pořadů nedoporučuji. Nulu před mám nastavenou, dřív nic nezačíná a když chci nahrávat pořady jdoucí po sobě nastavuji odzadu. Takže poslední nastavím jako první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

K nahrávanie viacero programov nasledujúcich po sebe hlásí kolíziu- napadlo ma pri prechádzaní menu,že v nastavení sa dá zadať čas pred začiatkom nahrávania a čas po konci nahrávania (továrne je to prednastavené)tak možno stačí prestaviť na 0 pred aj po a už nebude hlásiť kolíziu...ale neskúšal som ešte :-)

Zatial tolko.Zdarec.

Tehdy by to kolizi nehlásilo, ale vzhledem k přerušování toku reklam nějakými nesmyslnými pořady (film, sport, zpravodajství...) a tím nesedícími konci pořadů nedoporučuji. Nulu před mám nastavenou, dřív nic nezačíná a když chci nahrávat pořady jdoucí po sobě nastavuji odzadu. Takže poslední nastavím jako první.

 

Co je myšleno tím nahráváním "vícero programů následujících po sobě"?

Při nahrávání 3 pořadů (čtyř ve standby režimu), které se překrývají to sice dává upozoňující hlášku, ale je to jen upozornění, pořady se nahrají. Na tom, z kterých jsou muxů, nezáleží.

Pokud jdou pořady na jednom programu hned po sobě, tak jsem taky zatím problém nezaznamenal, i když mám nastavený začátek na půl minuty před a 5 minut po skončení pořadu. Prostě těch posledních pět a půl minuty na konci jedné nahrávky je zároveň taky i na začátku další nahrávky navazujícího programu. Např. v neděli z Fandy nahrávám za sebou dva díly Agentů S.H.I.E.L.D a dva díly Stoupenců zla, tj. čtyři hned na sebe navazující nahrávky a vždy bez problému.

 

Mimochodem, to, že nic nezačíná dříve taky není tak úplně pravda, např. teď v pondělí Expozitura:Atentánt na Nově dřív začala. To je ale fakt výjimka. Ale u slovenských programů je to zcela běžné, tam si s tím vůbec nedělají žádnou hlavu, zaznamenal jsem i začátky až o dvacet minut dříve, proti tomu, co měli uvedeno v aktuálních programech, včetně vlastních stránek televizí a jejich telextu. Opožděné začátky jsou však četnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...