Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Český telekomunikační úřad (dále jen „Úřad“) jako ústřední správní úřad pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“) mimo jiné ve své činnosti prosazuje zájmy koncových uživatelů a to tím, že Úřad zajišťuje v souladu s ustanoveními uvedeného zákona vysokou úroveň ochrany spotřebitelů.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Prosazovat může co chce a v první řadě ti řekne, že máš postupovat podle všeobecných podmínek UPC. Takže jak jsem psal, napřed dáš reklamaci a až v případě, že není vyřízená, můžeš něco řešit s ČTÚ. A ten neudělá nic jinýho, než že tvůj podnět pošle zpátky na UPC, aby k tomu dali stanovisko. Proto taky napřed ta reklamace, aby jim z UPC nemohli rovnou odepsat, že o ničem neví, když se zákazník neozval. Někdo si možná myslí, že když jde rovnou na ČTÚ, tak to má větší váhu, ale to je pouhá iluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Reklamace na vadný firmware? Bylo mi zodpovězeno, že je to chyba, která se řeší, ale nevědí jak a ani kdy bude opravena. Možná pro Tvoji informace jde o to, že z vlastní sítě nevidím svůj NAS, který je na externí IP. Zacyklují se totiž packety. Musím chodit přes VPN a to není vše... Každopádně informace pro Tebe, stížnost na ČTU jsem už podal, takže uvidíme co se bude dít.

Reklamuješ funkčnost služby. Když služba nefunguje jak má, tak prostě napíšeš reklamaci, to snad není tak těžký (pochopit i napsat). A fakt nevím, co by na tomto měl ČTÚ řešit...

 

Reklamuji funkčnost zařízení které nesplňuje deklarovanou kvalitu a s tím spojenou službu, kterou si platím. V podstatě jako kdyby jsi platil měsíčně firmě za úklid a každý weekend by ti umyli okna a to špinavou vodou, vyluxované v bytě nemáš, jelikož mají nefunkční vysavače, prach utřený máš jen z půlky, protože shánějí pracovníky na weekendovou směnu - a to vše za plnou cenu, měsíc co měsíc, protože Tě dopředu o těchto problémech neinformovali.

 

Už tomu rozumíš? Viz také hpfunny

 

BTW: Thx hpfunny :salut:

 

 

POST EDIT: Neumíš číst? Už jednou jsem Ti psal, že jsem jejich zařízení/službu reklamoval!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

lada-vir

A to si nemyslím. Jde o klamání spotřebitele a upřímně nepomůže více, než když to přeženeš přes média. Mám to vyzkoušené a jakmile dáš do kopie stížnosti novu, primu a ostatní, věci se začnou okamžitě řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Tak hodně štěstí. A hlavně s tím blábolem o nějakých médiích, kde ti v tomto případě ani redaktor neodpoví na pozdrav, natož aby o tom točil reportáž :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

YABAKA: :D OMG Ty jsi skeptik to svět neviděl. V zásadě Ti může být jedno co dělám a jak dělám. Každopádně díky tomu, že jsem pohrozil médiema mám zaplacené určité výdaje od ŽSR, moje dcerka šla na oční vyšetření o půl roku dříve atď.... na to, aby jsi pohrozil nepotřebuješ reportáž :D ale dost už flame. Hleď si svého, taky si budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Ano to je ten co vola vzdy Hori hori a ono jeste clovek nezapalil sirku.

Ne ye bych ti to pral ale az se neco stane tak se na tebe ostatni vykaslou protoye budou mit za to ye yase jen hazis vlny a nic se nendeje.

A toto je opravdu ubohost se se vsim obracet na media. Oni doktori mi oberaci chteji udelat .... Media OMG kde to jsme ?? Nejsi jedinej co ceka na operaci.

 

PS: neber to jako ze z;lechcuji nejakej zdravotni stav, ale jestli je to urgentni urcite by to doktrori resili hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Jak vinu? Já to řešil několikrát s UPC a lejno z toho... Za Tebe je v pohodě, když za něco platíš a je to šmejd? A na koho se máš obrátit, když Tě okrádají? Zde drobný výčet chyb, to je v pohodě? A nikde v informacích ani zmínka o těchto srač....ách

- Nefunguje řazení programů

- Nefunguje DLNA

- Nejde mirroing TV (připojení dvou TV s vlastní programovou strukturou)

- Nefunguje USB

- Nefunguje přístup na interní NAS přes externí adresu.

- Nejde nastavit domácí síť

- Není podpora platformy WinPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Marně pátrám, kde UPC deklarovalo, v jakých oficiálních dokumentech je uvedeno, že u jejich STB bude fungovat řazení programů, mirroring, USB (tam dokonce píše už od začátku, že je pouze pro servisní účely) nebo že musí podporovat minoritní platformu WinPhone. Reklamovat můžeš jen služby, ke kterým se UPC zavázalo a to tyhle nejsou.

Naopak to, že zařízení neumí "český" teletext reklamovatelnou závadou je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...