Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Jedna z odpovědí: "Již pracujeme na aktualizaci, která celý HD DVR Mediabox výrazně zrychlí" tak to jsem zvědav.

ETA aktualizace: "nerad bych říkal přesné datum, ale myslím, že do měsíce se všichni dočkáme. David - UPC Facebook tým"

 

edit: Ehhh, budulman byl rychlejší :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Také jedna z odpovědí: "nerad bych říkal přesné datum, ale myslím, že do měsíce se všichni dočkáme. David - UPC Facebook tým"

Držím nám všem palce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...ono si UPC "sejří do vlastního hnízda" už jenom tím nešťastným označením HD MEDIABOX,HD DVR MEDIABOX...

...jinak se tam objevil i jeden spokojený zákazík...týkalo se to "cihly"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ITman
Nemá cenu se hádat s národem,co jen remcá,ale nikdy se na nic nevzmůže... A např padli kdysi panam (a další) obrovská letecká společnost co prostě dojela na nezájem lidí...
Nelži si do kapsy, PanAm zkrachovala na následky výplat obřích odškodnění po aféře Lockerbie... ne na nějaký nezájem lidi.

To jsou skutečně nářky hlupcu, pokud se mě cihla nelíbí (a že to skutečně šrot neskutečný je, nikdy bych si to neporizoval), mohu se přeci kdykoliv vrátit k řešení CAM, obvykle každá TV má dnes pro to slot.

A s Internetovou konektivitu (Bussines 250/20) od UPC žádné problémy nemám, podstatné je použít za modemem komplet vlastní infrastrukturu.

Nechapu lidu jako ten "ITman", co si tu hraje na profika a na konektivitu použije cihlu, to od začátku smrdělo průměrem pro lamy :-)

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

 

Nechápu proč si mě bereš "do huby". Chvástat se tu tím, že máš tarif Business (zkus prosím příště alespoň správně napsat ta "s"), který je určen pro ne pro občany ale podnikatele, a funguje asi trochu jinak, i o tvé "profesionalitě" říká své. :wink:

 

Každý rok na konci smluvního období absolvuji diskusi o tom, zda u UPC zůstanu a nebo ne. Pokud mi nabídli neveřejný balíček služeb, jehož součástí byla i cihla, a tvrdili mi, že bez ní to u mnou požadovaných funkcionalit (např. paralelní nahrávání vícero TV pořadů) nejde, tak jsem moc na výběr neměl. :(

 

A to, že jsem si dovolil napsat, že "by default" nastavení Cihly třeba z pohledu wi-fi je na prd, že mi některé vlastnosti nefungují a nebo se jejich kvalita zhoršila... Nikdy jsem se tu nevydával za profíka, který tomu 100% rozumí, to bych se tu neptal. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti Vám nevím ale si mám jiné zařízení.

 

Řadit programy jde pouze v oblíbených.

DLNA funguje jak má .... to podle mě znamená že mám NAS kde běží DLNA server a tím to tahám do TV.

NAS jsem jebnul do DMZ zony a zavolám ho z venku ať jsem kde jsem.

 

USB nejde použít ale to bychom asi chtěli moc. Navíc dneska ho má kdejaká TV tak je mi to jedno. Když rejpalům půjde USB tak zas budou remcat že se na to nedá nahrávat a nebo že to nepřehraje veškeré kodeky. Navíc si myslím že když povolí USB tak lidi začnou s cihlou dělat psí kusy a rýpat se v systému.

 

Nahrávám 3 programy ale max ze dvou muxů.

 

Odezva STB je hrozná a ještě horší je když člověk potřebuje udělat restart cihly. To je pomalu na celý den.

Internet na 2,4 i 5GHz běhá jak má tak nějak nevidím problém.

 

Víc mi vadí že když přetáčím nahraný pořad tak je to v některých situacích pomalejší než když bych na to koukal a tak přeskakuji šipkou po minutách.

 

Vzhledem k tomu že dělám v IT tak si dovedu představit že celé zařízení by mohlo být v dnešní době podstatně svižnější.

Jsou ale věci které mě dokážou vytočit a je to pouze chybou človíčka který FW spáchal.

 

Zapnou firewall znamená podle UPC nebýt chráněn zvenku ale naopak nedostat se nikam. Po zapnutí mi jede pouze protokol HTTP ale už ne FTP, UDP a další.

 

Nemožnost z nahrané serie např. 15 dílů smazat ty co už jsem viděl např 1-10 ale musím každý extra. Nebo když má serie 20 dílů a mám nahraných 15 které jsem viděl tak dám odebrat celou sérii a potom se mi už nenahrají další díly. :)

 

Osobně si myslím že cihla by byla dobrá když by se v tom UPC nevrtalo ... ale vzhledem k tomu že je to pronájem tak bych to viděl tak že si to prostě musí ošetřit. Komu se to nezamlouvá ať si koupí vlastní STB. Snad to technici poladí a bude to nějak slušně makat.

 

Přeji Vám málo zasekávání STB a podařený brzký FW !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Ahoj,

Mohl bych Tě požádat o info, jak jsi zprovoznil DLNA přes cihlu? Má TV DLNA nepodporuje, proto jsem předpokládal, že to zvládne cihla a přes ní si budu moci pouštět data na TV..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder
Tak ti Vám nevím ale si mám jiné zařízení.

 

Řadit programy jde pouze v oblíbených.

DLNA funguje jak má .....

 

 

Rozhodně nemáš HORIZON HD DVR MEDIABOX..... Tam tyto věci opravdu bohužel nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Přesně tak, HD DVR Mediabox neumí ani řadit oblíbené, ani DLNA!

Do oblíbených si můžu narvat programů co srdce ráčí, ale o jakémkoliv řazení si můžeme nechat zdát.

Stejně tak HD DVR Mediabox nemá žádný přehrávač pro přehávání DLNA.

NoxOne je už druhý kdo tvrdí, že provozuje DLNA přes cihlu a jsem si na 100% jistý, že z toho nakonec vyleze, že stejně jako ten první nakonec provozuje DLNA přímo v televizi, která toto podporuje, ale rozhodně mimo cihlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ivan36

Zdravím Vás pánové,

od piatku mám aj ja "cihlu" lebo predošlý HD stb mi skolaboval a chcel som vymeniť za nový HD aby bolo možné nahrátať (hlavne koli malej dcére)...Ako prvé ma zarazilo,čo v podstate každého,čo tu je a to nemožnosť usporiadať oblíbené programy a mať viac oblíbených ako tomu bolo v predošlom.Preto som začal čítať na internete a skončil som na tomto fóre,kde už 2 hodiny čítam,čo za ****** dáva upc doobehu :-( Zaráža ma hlavne ked si pozriete tento link na upc http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/tele ... gram%C5%AF

kde je popísaný postup ako to urobyť+prt sc zo dna 20.srpna,kde to zjavne niekomu išlo (???)

Na noc som zvyknutý všetko vypínať z el. (v tomto prípade neviem,či je dobré riešenie,ak máte k tomu niekto radu rád si prečítam) a hneď na druhý deň pri zapnutí el.nahlásilo error 1001 tuším (internet ale naskočil bez problémov),vypnutie/zapnutie vyriešilo.Zatial asi všetko k mojim problémom :-) 2za3 dni stačí...

Poprosím Vás ešte o 3 rady/názory:

1.je dobré "tehlu" vypínať z el.na noc?

2.v nastavení/další nastavení/HDMI mám nechať AUTOMATICKY alebo 1080?... mám hdtv

3.mali ste niekto problém s nastavením tv kódu do ovládačky upc aby som mohol ovládať hlasitosť z jednej (mám novú TV SHARP a na kód 2550 z príručky nereaguje)

Díky.Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Odkaz na řazení programů v oblíbených je na HD Mediabox, tam to jde, ty máš HD DVR Mediabox, tam toto nastavení chybí.

1. na noc nevypínám, páč mám na wifi mobily atd. - bez elektriky nejde internet

2. je to asi jedno, já jsem si tam narval napevno 1080

3. nastavoval jsem LG tv a s kodem problém nebyl, byl problém se mnou, když jsem to vždycky neuložil a pak jsem se divil, že mi to po vypnutí nejde :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...