Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Jen obecně. Úroveň signálu velmi dobrá, SNR by mělo být vyšší, optimálně okolo -40 dB. Nicméně problém bude asi jinde. Doporučuju tyto údaje občas zaznamenat a dlouhodobě sledovat (v řádu měsíců a roků).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Mě se to stalo asi dvakrát, že mi nějaká nahrávka nešla smazat. Ale třeba jen jedna, ostaní mazat šly bez problémů. Abych se ji zbavil, musel jsem do nastavení a tam dát smazat celý obsah disku.

No, to je ten for, ze me neslo ani smazat cely disk....Tak nevim, treba novy fw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Dnes ráno jsem zjistil, že mi nefunguje internet, jak pevná, tak Wi-Fi, a při pátrání, zda je chyba u mne či nějaký výpadek UPC jsem zjistil, že během noci se cihlička sama zapla a vesele si zeleně svítí. Když jsem zapnul TV, tak na obravce ale svítil nápis Error 101 "Váš STB HD DVR Mediabox není připojen k síti, překontolujte kabely a pokud problém přetrvává kontaktujte Zákaznické centrum". Kabely jsem překontroloval, vše v pořádku, problém přetrvával. Zkusil jsem tedy klasiku, úplně STB odpojit od el. sítě a znova zapnout. Naštěstí vše naběhlo a zdá se, že funguje jak má. Nicméně standardní chování tohle asi nebude a tohle samovolné zapínání z pohotovostní stavu mě docela děsí.

 

Update: Tak nefunguje to tak, jak má. Modem se zdá být out. Jede velmi pomalu cca 15/0,05 místo 240/20 a i tak neustále výpadky. Nepomohl ani jeho reset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem přišel do obýváku, a přesně jak píšeš- zelený oko a nahrává. Večer jsem ji určite vypínal. Teď zapnu TV a Čekejte prosím už asi 4 minuty. Říkám si, že by ta aktualizace? A pak čtu tvůj příspěvek. Internet mi funguje. Za chvíli mi dojde trpělivost a vypínám vzadu...

 

Edit: Vypnul jsem, po restartu vše v normálu....

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno jsem zjistil, že mi nefunguje internet, jak pevná, tak Wi-Fi, a při pátrání, zda je chyba u mne či nějaký výpadek UPC jsem zjistil, že během noci se cihlička sama zapla a vesele si zeleně svítí. Když jsem zapnul TV, tak na obravce ale svítil nápis Error 101 "Váš STB HD DVR Mediabox není připojen k síti, překontolujte kabely a pokud problém přetrvává kontaktujte Zákaznické centrum". Kabely jsem překontroloval, vše v pořádku, problém přetrvával. Zkusil jsem tedy klasiku, úplně STB odpojit od el. sítě a znova zapnout. Naštěstí vše naběhlo a zdá se, že funguje jak má. Nicméně standardní chování tohle asi nebude a tohle samovolné zapínání z pohotovostní stavu mě docela děsí.

 

Update: Tak nefunguje to tak, jak má. Modem se zdá být out. Jede velmi pomalu cca 15/0,05 místo 240/20 a i tak neustále výpadky. Nepomohl ani jeho reset.

to samé se mě stalo v pátek ,také internet místo 240/12 měl jenom 10/10 .Po 5 hodinách se to samo vrátilo na 240/12.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No problém byl asi v tom, že když si ta data hledalo, popř. chtělo stáhnout, tak se zrovná asi děly v síti nějaké "neplechy" jejichž důsledkem bylo, že zařízení se zaplo z pohotovostního do plného režimu, hodilo error hlášku, že nemá připojení a navíc se ještě kouslo (nereagovalo na ovladač). Po restartu sice naběhlo, ale protože "neplechy" v síti pokračovaly ještě celé nedělní odpoledne, tak nebylo jasné, kde je problém, zda v zařízení či v síti samotné. Odpoledne ale už vše bylo OK, takže šlo asi opravdu o nějaké výpadky v síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...