Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Romul58

za chvili me technik tu cihlu priveze, ale dost me desite svymi zkusenostmi. dosavadni STB s 320 GB HDD se mi vypinal a zamrzal 5x denne, tak jsem chtel neco lepsiho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já doufám v aktualizaci slibovanou na konec měsíce. V tomhle stavu je to krkolomny, nepřehledný. Uživatel by se neměl přizpůsobovat, ale měl by mít možnost, si to přizpůsobit k obrazu svému ( řazení a editace kanálů je snad všude samozřejmé)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romul58

Cihla vypada zatim dobre po 2 hodinach provozu vse bezi jak ma. privital bych moznost nastaveni editace kanalu oblibene alespon v 5 verzich. mit moznost oddelit HD,hudba, filmy, naucne,ceske a slovenske.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já doufám v aktualizaci slibovanou na konec měsíce. V tomhle stavu je to krkolomny, nepřehledný. Uživatel by se neměl přizpůsobovat, ale měl by mít možnost, si to přizpůsobit k obrazu svému ( řazení a editace kanálů je snad všude samozřejmé)

 

žádná aktualizace nebude do konce měsíce .Informace od UPC ale co je pravdy. Jedna byla 22.7.2015 další se zatím nechystá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
žádná aktualizace nebude do konce měsíce .Informace od UPC ale co je pravdy. Jedna byla 22.7.2015 další se zatím nechystá.

Ta se snad ale týkala Kaonu KCF-SA700, nikoliv cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Teď jsem si pročítal ty dotazy na fb UPC a odpovídají tam lidem, že proběhla aktualizace "platformy Horizon" 22.7. a že prý byli zákazníci před aktualizací upozorněni SMS.

Žádnou SMS jsem nedostal, kromě toho divnýho vytuhnutí v pátek jsem nic nezaregistroval, HD DVR Mediabox (cihla) nejeví žádné známky změny, projel jsem všechna menu a nikde nic jinak, než to bylo před 22.7.

Hmmm, tak teď nevím, co si o tom myslet... :scratch:

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Prdnul jsem na fb UPC dotaz, tak uvidíme, kdy a co odpoví... ale moc nečekám.

 

Dobrý den, začínají se tu množit informace, že proběhla nějaká velká aktualizace platformy Horizon. Mám HD DVR Mediabox, žádnou SMS jsem nedostal, žádnou aktualizaci jsem nepozoroval, vše vypadá jako před týdnem. Bylo by možné uvést, čeho se konkrétně aktualizace týkala? Co je jinak? Co bylo opraveno? Pokud se mi nic neaktualizovalo, jak aktualizaci vyvolat? Menu hlásí poslední datum aktualizace: žádná data, pusto prázdno, prázdný řádek. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...