Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

ráno jsem přišel a (cihla) zapnutá ,obrázek a nápis čekejte prosím. Samozřejmě se nic nedělo a vypnutí vypínačem a znova zapnutí a celý box se sám vymazal .Celá nová instalace. Už mě dochází trpělivost s UPC. Samozřejmě žádné změna se nekonala.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WoodyPWX

Umi nekdo posunout programy v TV Guide o celou stranku? Sipkama nahoru/dolu posouvam po jednom a pri podrzeni se posouva sice rychleji, ale nevidim porady. Jen nazvy stanic. Stary Kaon umel pres ch+- posouvat o celou stranu, takze sem par stisky mel prehled co kde hrajou. Tady je to nekonecne :( Predchozi Kaon se casto restartoval a to i po vymene boxu. Byla to pomala mrcha, ale s Horizonem sem si teda moc nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Umi nekdo posunout programy v TV Guide o celou stranku? Sipkama nahoru/dolu posouvam po jednom a pri podrzeni se posouva sice rychleji, ale nevidim porady. Jen nazvy stanic. Stary Kaon umel pres ch+- posouvat o celou stranu, takze sem par stisky mel prehled co kde hrajou. Tady je to nekonecne :( Predchozi Kaon se casto restartoval a to i po vymene boxu. Byla to pomala mrcha, ale s Horizonem sem si teda moc nepomohl.

 

Cihla tohle zatím neumí, tedy doufejme že zatím :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel.zak

RE: ...A do toho všeho mě zásobuje občas podivnými hláškami na obrazovce: "Změna operačního režimu: Nyní ve zhoršeném režimu" nebo "Změna operačního režimu: Nyní online.", popřípadě jsou tam ty hlášky obě pěkně v levém rohu pod sebou a to třeba i deset minut. Pak zmizí, ale opět se objeví, jakmile cokoliv zmáčknu na dálkové ovladači...

 

To by me taky zajimalo. Vime neco od UPC? Mel jsem navic pocit, ze nam nekdo vzdalene kontroluje neco na pristroji, protoze se objevila EPG nabidka a po chvili za zmizela, bez toho, abychom na ovladas sahali. Hlaska po 5-10 minutach zmizela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel.zak

UPC tyme,

1) Jak poznam, ze HD DVR Mediaboxu (tzv. "cihla") bezi na posledni aktualni verzi firmware? => ...uz to mam 0.10.252

2) Musim spoustet update ja sam, podle nejakeho postupu nebo se "cihla" zaktualizuje sama nekdy v ranni hodinach nebo v necinnosti?

3) Kde se dozvim, co bylo opraveno, co bylo pridano?

4) Planuje technicke oddeleni UPC nekde zverejnit seznam nejcastejsich problemu "s cihlou", nejzadanejsich funkci?

Dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upc jenom lze s nejakou aktualizaci, ktera vsechno opravi a tak dal a tak dal... Jenom samy keci. Kdyz sem mluvil s podporou( a to sem mluvil opravdu s hodne lidma) tak jsem jim popisoval velke mnozstvi problemu s cihlou co lidi pisi tady na foru. Po kazdy mi je receno, ze se s timto problemem nikdy nesetkali a ze o nem ani neslyseli. Tady vidite jak se o to vsechno zajimaj a pak akorat ta sama zasrana pisnicka s aktualizaci, ktera stejne jestli nekdy bude, tak urcite vsechno nespravi. Tak ze bohuzel se smirte s tim, ze to nikdy nebude bezet tak jak ma. A upc nas vlastne okrada protoze si vesele berou penize za neco co nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovory jsou tuším monitorovane, tak by bylo dobre to vše preposlat Davidovi z UPC (který ma zde účet) a doufejme ze s hne a případne rovnou technikovi - ale ten podle mého může jen nahlasit problém ale z ledy nehne..)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...