Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hh
Upc jenom lze s nejakou aktualizaci, ktera vsechno opravi a tak dal a tak dal... Jenom samy keci. Kdyz sem mluvil s podporou( a to sem mluvil opravdu s hodne lidma) tak jsem jim popisoval velke mnozstvi problemu s cihlou co lidi pisi tady na foru. Po kazdy mi je receno, ze se s timto problemem nikdy nesetkali a ze o nem ani neslyseli. Tady vidite jak se o to vsechno zajimaj a pak akorat ta sama zasrana pisnicka s aktualizaci, ktera stejne jestli nekdy bude, tak urcite vsechno nespravi. Tak ze bohuzel se smirte s tim, ze to nikdy nebude bezet tak jak ma. A upc nas vlastne okrada protoze si vesele berou penize za neco co nefunguje.

:santa::jocolor:

Zamestnanec telefonniho centra(ci vubec zamestnanec) je prodejna defka s vymytym mozkem :) Pamatuju si jak jsem jeste nekdy pred rokem snazil reklamovat rychlost internetu mluvil jsem s technikem - UPC agreaci nepouziva (mas totiz vyhrazenou linku :), lidi si vymysleji atd...

No pravda ze ted po upgradu pocitace je to radove lepsi, mozna i trochu posilili konektivitu, ta zahranicni byla nedavno celkem peklo.

Jde o to ze te okradaj uplne vsude za predrazeny ceny.

Trosku off topic si neodpustim: Nedavno proste prestal jet mail v mobilu (mam dva ruzne starsi tlacitkove ericssony podobne rady), googl na gmailu nejak "vylepsil" ssl autentizaci takze to chodi jen chybu ssl a nazdar.

Vzpomel jsem si na navstevu v tmobilu - "to vite, ze jste drahy atd.. no my ale poskytujeme podporu"

tak sem tam zavolal a tam se skoro neda dovolat aby sis neco neobjednal proste te chteji odradit pak snad neco ze volny operator bude az za hodinu atd. Nakonec mluvim s nejakou vypatlanou mařkou, ktera me proste pres upenlive prosby neprepoji na technika a tlumoci mi, co ji on rikal, s tim ze ona to poradne nechape, ale ze technik rikal... no on by vam rekl to stejne...obratt se na googl fakt dobra hlaska "oni hodne odpovidaj a oni maj na 99% vsechno funkcni" mimochodem google/gmail zadnou podporu nemaji, pokud si nezaplatis za profi sluzby....takze toto je podpora :salut:

jo jeste jsem si zavolal na oficialni technickou podporu sice uz Xperia ale Sony E, tam zas baba navic slověna :bom: a zase vubec nechape a ze pry toto uz neni podporovane atd. k nicemu, proste technicka podpora chapes

smyslem je te uchlacholit - proto ty zenske, jinak smyslem je te naucit nastavit si treba ten mail "musite si to nastavit cele odznova"! atd. proste, dneska jsem si koupil debilc.cz simku do androida na kterym teda ted jedu ale jeste ted mi nejede internet, "doporucujeme vypnout a zapnout telefon" no atd. no proste malo platis tim to je :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od včera večer se zase předvedl STB (cihla). MY Prime sekce Filmy vybráno Seriály poslední šance totálně nepoužitelná , normálně zamrznul ten STB.Přepnutí na program LEO TV taky zamrznutí celého STB. Obraz se taky nějak zhoršil ,poslední dva dny je nějaký tmavší. Nahrávky na pevným disku ,se někam záhadně ztratily, asi mě musí stačit měsíc na podívanou. Je to zamrzání možné způsobeno snížení signálu, teď jsem koukal na nastavení Modemu a signál SNR je 33.3 až 35.1.

tak jsem kontaktoval UPC ,že tu (cihlu) vrátím a chci nazpátek CA Modul .Prý není problém ale zaplatíte o 200Kč více, asi nějaká sankce ?

 

Edit: samozřejmě zdražení měsíčně o 200Kč.A to mám schovaný vlastní modem odkoupený od UPC.Vůbec nechápu, proč takový zdražení.

 

Můžete prosím někdo napsat jaký máte SNR na (cihle).

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

:santa::jocolor:

Zamestnanec telefonniho centra(ci vubec zamestnanec) ..bla bla bla.. no proste malo platis tim to je :twisted:

Příště prosím do rubriky "Ostatní - co se jinam nevešlo" (sem), protože to s diskuzním tématem o settop boxu Horizon HD DVR Mediabox (cihla) nemá nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
tak jsem kontaktoval UPC ,že chci nazpátek CA Modul .Prý není problém ale zaplatíte o 200Kč více, asi nějaká sankce ?
Jednorázově nebo měsíčně?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem koukal na nastavení Modemu a signál SNR je 33.3 až 35.1.

tak jsem kontaktoval UPC ,že tu (cihlu) vrátím a chci nazpátek CA Modul .Prý není problém ale zaplatíte o 200Kč více, asi nějaká sankce ?

 

Edit: samozřejmě zdražení měsíčně o 200Kč.A to mám schovaný vlastní modem odkoupený od UPC.Vůbec nechápu, proč takový zdražení.

.

Signál: https://ctrlv.cz/tyy5

 

Já jsem přemýšlel, že bych tu cihlu zakoupil sice to stojí 7000 Kč, ale u UPC jsem už strašně dlouho.

Jako teď budu mít 2x CA moduly, ale Horizon GO nepoužívám, neboť kvalita hrozná. Hbo GO jsem využíval na PC moc ne, ale na Samsugách ano.

Ale o co, jediné mam zájem o ten jejich slavný TV archív. No uvidíme.

 

Když mě to dával technik jako prvnímu tuším v Praze tu cihlu (veřejně nemyslím test), tak říkal, že se chystá ještě menší Horizon box něco podobného co je i jinde. Myslím, že to umí jen televizi.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tvém případě nemohu posoudit, ale možná Vám operátorka řekla špatnou cenu. To se mi taky jednou-dvakrát stalo. Případně počkat na září, kdy má být nový ceník. Případně říct, že s tím máte nějaké problémy a zda to nesouvisí se signálem a uvidí, co Ti odpoví.. :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

řeším přechod od tohoto STB na CA modul k vůli špatnému formátu obrazu i jiným věcem. Nevíte někdo v jakém formátu vysílají TV stanice? Vadí mi např. špatný formát u CS filmu, Telky nebo příp. u starších pořadů na některých kanálech. Aktualizace toto nevyřešila a někde jsem četla, že hodně stanic přechází na formát 16:9, tak aby i CAM nebyl stejný ev. :scratch: ... :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telka občas, co jí sleduje člen rodiny pozoruji, že tam je 4:3. Nevím, jak je to na cihle přesně, ale na Smíchově/Telce tam mam ty černé pruhy a pokud se to dá roztáhnout to nevím, nezkoušel jsem.

Pak záleží, zda Vám vyhovují černé pruhy na levé a pravé straně a nebo chcete mít roztažené obličeje s tím, že telka Vám to zvětší.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...