Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Asi jsem nic moc jinýho ani nečekal :lol:

Takže zkusím pokus číslo 2:

 

Dobrý den Terezo, ne, mám na mysli nový HD DVR Mediabox s HDD, který nabízíte nově. Už docela dost dlouhou dobu i zde na fb tuším David z vašeho týmu odpovídal, že se chystá "opravná" aktualizace HD DVR Mediaboxu, jelikož i když byl od začátku vybaven prostředím Horizon, byl velmi... jak to říct... nepoužitelný. Byla nahlášeno velké množství problémů spoustou uživatelů (ne testerů před vydáním), ale opravdu uživateli a ty nejzásadnější snad měly být opraveny do konce tohoto měsíce. Aspoň to zde několikrát padlo. Děkuji, Zbyněk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No jo, to je problém té FB poradny, že v ní zřejmě odpovídají nějací externisté, kteří někdy nevědí, o co vlastně přesně jde. Někdy se jdou sami někam zeptat, někdy to prostě risknou a odpoví rovnou. Už jsem si všiml, že je asi lepší se raději zeptat přímo na Timelinové zdi, kde odpovídá David, který zřejmě je kmenovým zaměstnancem UPC a je více v obraze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Ahoj, zkoušel už někdo boční konektory? USB a smart card... Jsou k něčemu podle návodu?

 

LG D955

Smart card netuším, USB momentálně softwarově odpojeno, prý možná časem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rene_Zavadil

Ahojte,

tak po peti dnech zkusim napsat i sve zkusenosti s Mediaboxem (cihla).

Treba to pomuze tem, kteri se boji, protoze preci jen na fora prispivaji vetsinou lide, kteri maji potize a ti spokojeni nemaji potrebu hledat reseni a tedy psat.

Zatim (klepu na drevo) vse funguje bez zatuhnuti, restartu nebo svevolneho zapnuti a nasledneho zamrznuti.

Oblibene programy bez vlastniho serazeni je opruz, snad to opravi nejakou aktualizaci.

Dosah wifi je v pohode.

Zatim z nej nejde udelat Wi-Free (vyuzivat jine samozrejme jde).

YouTube aplikaci jsem zatim moc nepochopil, nenasel jsem moznost sparovat s vlastnim uctem a bojim, ze to ani nepujde.

pi**sa funguje perfektne.

Vic me ted nenapada.

Tak snad jsem dostatecne klepal a timto prispevkem neco nezacne i u me :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Dnešní odpověď na můj druhý pokus:

Aktualizace HD DVR mediaboxu probíhá denně, chyby jsou opravovány průběžně. Alena, UPC Facebook tým

Začíná to být nějaká divočina :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...