Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Re: STB Horizon

 

Příspěvekod návštěvník » čtv, 9.7.2015, 02:38

Vážení, mám úplně stejné problémy jako paní Jarmila. A tak jsem ze svojí nové smart tv vyrval všechny UPC přidružené dráty a zapojil dnes zakoupenou pokojovou anténu. Světe div se, můžu sledovat TV s obdobnou nabídkou programů, a to hned po spuštění a zdarma - doporučuji!

Zítra to s nimi ukončím, jinak přijdu o nervy...

 

Děkuji,ulehčil jste mi rozhodování.Na těch 10 programů, na které se koukám mi také stačí pokojová anténa.

To není jen ten zdeformovaný obraz,ale stopla jsem si uvítací projev než naskočí obraz a jsou to 3 minuty.I když,pokud by bylo jen toho,tak se s tím smířím.Od 26.6. kdy Horizon spustili jsem se dívala na telvizi všeho všudy šest hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Tak tohle jsem dnes zaslal na UPC, jsem zvědav na odpověď.

Dobrý den, jsou tomu již 2.měsíce, co mám od vás box Horizon Go. Mám druhý, za tu dobu jsem se několikrát ozval s připomínkami, které většinou nebyly akceptovány.Za tyto dva měsíce jste neudělali žádnou aktualizaci, je to vše v syrovém, nedodělaném stavu. Smířil jsem se i s občasným zaseknutím boxu, která se řeší restartem, ale nabývám dojmu, že nic nebude a počítáte s tím, že nás, "připomínkáře" necháte tak rok unavit, aby se nám potom líbilo vše.Prosím, odpovězte mně seriozně na tyto dotazy:

1/ Vypadává wifi-sice krátce, ale přece. Jak jsem zjistil, nejsem sám.

2/ Kdy půjde teletext? To co vidím na ČT je paskvil, kde se musí domýšlet písmenka, ale co je horší, vůbec se tam nedá většinou listovat.

3/Bude možné někdy seřadit stanice podle svého uvážení? Nemluvím o oblíbených, které jsou co se týče přehledu na nic. Máte-li na stránce jednu stanici, tak to je opravdu pohotovost.

4/ Chválím celkem podrobné obsahy pořadů /filmů/, ale proč se tam nedá dát rok vzniku pořadu /filmu/, což je jeden ze základních údajů všude. Velmi často, především na Cinemaxu, nebo Filmboxech uvádite jako jazyk češtinu a není to pravda.

5/ Jakou má spotřebu naše cihla? Nikde nevidím údaj.

Děkuji za odpověď, Janda Josef :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romul58

Muzete nekdo poradit jak pripojit u teto cihly internet? Mam 3 notebooky, nejake tablety a telefony. Tam je to jasne vse pres wifi. Jenze potrebuji jeste pripojit 1 PC pres kabel, k tomu pres kabel sitovou tiskarnu a tv Samsung take pres kabel k vuli Smart aplikacim- jenze nova cihla ma jen dva vystupy LAN, v soucastnost mam vysokorychlostni modem UPC ten mi, ale predpokladam odeberou pri vymene i ze starym Kaon HD s vestavenym 320 GB HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...