Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

"Novou interaktivní televizi Horizon od UPC po necelých dvou měsících od jejího spuštění využívá přes 100 000 zákazníků."

UPC nabízí pouze a jenom dva set-top-boxy. Jeden tzv. cihlička (ten má automaticky Horizon) a druhý KA_700 (po update má také Horizon). Může si pak takový uživatel, který má tu smůlu, že již nevlastní starší STB, vybrat NEmožnost mít Horizon?

 

Aby jsme si tu rozuměli. Já nemám nic proti službě Horizon. Dokonce sem byl už nalomen k tomu přejít, předělal jsem si koax vedení po bytě, vše zařídil tak, aby pouze technik mě předal "cihličku", nemusel vyrábět kabel, prostě jenom bych přehodil jeden svůj kabel na propojení zařízení a tím by to bylo hotovo. Ovšem, když tu čtu ty potíže se samotnou funkčností, tak Horizon se okamžitě dostal na pozici třešinky na dortu. A pokud se neopraví to základní, tak ani omylem

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...já o tom polským fóru vím...a právě proto jsem čekal,že v UPC na to zareagujou a dotáhnou to konečně do konce.

A oni s tím nedodělkem testujou i v ČR.Já se na tu "cihlu" taky těšil,ale takhle opravdu ne.A alternativa k tomu žádná není!!!

...je to takový klišé a nemám ho rád...ale na "západě" by si tohle nedovolili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no tak o to hůř že to stále ještě nešlape.

Snad už ani Češi nejsou takový ovce a ozvou se...však už i ty reakce na FB o tom napovídají.

...a to nasazení Horizonu na STB Kaon je prostě paskvil ...bez diskuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Holandsku, kde poprvé nasadili službu Horizon, si tamní uživatelé opravdu velmi stěžovali a proto velmi rychle (duben/april 2013 - ano, už tak dlouho funguje Horizon) společnost provedla velkou aktualizaci softwaru.

Zajímavý článek je o tom zde: http://digiroom.digizone.cz/clanky/upc- ... -software/

Všimněte si tam jedné věty: Místní sdružení na obranu spotřebitelů kvůli tomu zprovoznilo speciální internetové stránky určené pro stížnosti zákazníků. To je něco, co v postkomunistické společnosti nemůže fungovat.

Psal se rok 2013. Potom to zkoušeli v Polsku, teď u nás. Píše se rok 2015. Poučení z chyb minulých, aby se neopakovaly? ..... na to si každý odpovězte sami

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
/Praha, 23. června 2015/ Novou interaktivní televizi Horizon od UPC po necelých dvou měsících od jejího spuštění využívá přes 100 000 zákazníků.

„Podle plánu směřujeme k metě 150 000 zákazníků během 3 měsíců, kterou jsme si určili před spuštěním služby. Předpokládáme, že do konce roku bude Horizon využívat 65 % našich klientů se službou digitální televize,“plánuje marketingový ředitel UPC Česká republika, Jan Kohout.

 

Meta se holt musí dosáhnout za každou cenu, vnutit to i lidem, kteří o to neměli zájem, podpořit to i ukončením prodeje CA modulů a očekávat odměny za dosažení ohromujících výsledků. Jo, když se kácí les, lítají třísky. :scratch:

 

...a vůbec nejlepší jsou tyhle vedoucí pracovníci...maj splněný normy ale funkčnost už je nezajímá... :thumbdown:

Horizon mi bohužel zatím připomíná takový jablíčko...na povrchu krásný,ale uvnitř cosi shnilého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No data uložena určitě jsou, ale prostě vracet se nebude a to z jednoduchého důvodu aby tech 5% lidí co si tu stěžuje nejelo na starém systému a 95% na novém viz příspěvek níže "Novou interaktivní televizi Horizon od UPC po necelých dvou měsících od jejího spuštění využívá přes 100 000 zákazníků." a tu si na ní tu stěžuje kolik lidí ? 10? dobře aby jste neřekli 50. Ale ty kterým vyhovuje/nevadí/rychle ji přivykly se tu ani na FB neukážou, nemají důvod. Prostě TV jim jde + jim přinesla spoustu nových funkcích a v budoucnu jich přinese ještě více.

Že tady neustále obhajuješ UPC(co za to máš,holky,nebo vdolky?)je tvoje věc.Ale aspoň se nauč česky.Děláš jim ještě větší ostudu,než si dělají oni sami :-)

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...