Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1
Musí ti jít do tooho tv boxu buď wifi nebo připojit kabel, jestli to budeš mít u settopboxu, tak stačí dokoupit switch.

 

V tv ti to bude fungovat úplně stejně, jak kdybys připojil přes HDMI klasický PC (HTPC), což podle mě je lepší řešení, než tady ty mini krabičky, které nemají možnost připojit do něj disk a 32GB je dost málo.

 

Možnost připojení exter.disku tam samozřejmě je.Sledovat z PC,s velkou spotřebou a komplikovaným ovládáním(PC v jiné místnosti a daleko),je asi naopak to horší řešení.Ale jinak díky za odezvu a pokud jsem pochopil,-zapojení MMC bude ethernetem do STB HRZ a HDMI do TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane beepee (zvláštní jméno, vy se stydíte za své ?), to musíte apelovat na ty, kdo si ten zázrak objednali. Já se tomu vyhýbám, jak čert kříži. A když tak apelujete, a stěžujete si na ty názory a tak podobně, tak prosím - nestyďte se za své jméno a pište pod pravým jménem. jinak ta vaše řeč vypadá hodně blbě. Tak nějak divně - jistě mě rozumíte. Dštít tady síru a zároveň se schovávat za nějaký beepee .

Přeju hezký zbytek večera, pane Beepee :)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji

P.S. Evidentně jste vůbec nepochopil smysl obsahu mého příspěvku. Ale to nevadí.

Ale pochopil. Ale vy se nezajímáte o politiku, a tudíž nevíte, že je to u nás houby platné. Právě že na tom Západě, kde nebyli 40 let zabržděný, jsou v tomhle (a nejenom v tomhe) mnohem dál. Oni si tam opravdu na palici s*át nenechají. To je ovšem na hodně dlouhou diskuzi a poznání skutečnosti s vynecháním TV Nova a Blesku a podobných s*aček.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol::lol:

A ještě si myslím, že jste Zemanovec. :lol:

Pro Boha, opravdu nejste středem Zeměkoule, aby jste si myslel z toho, co jsem napsal, že jste to, co jste na sebe práskl. Jste moc sebestřednej a velmi podezíravej.

Já nevím jak vy, ale já dost často jezdím právě k našim sousedům do Německa. Máte to tam také kousek. A musím konstatovat, že jsme na tom opravdu oproti západu hodně blbě. V cenách, v kvalitě (potraviny), v myšlení, v pokroucené morálce, atd., atd. U nás opravdu ještě hnůj oproti tomu, co je za Krušnýma horama a Šumavou.

Fakt tu chcete spamovat ?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Nebylo by lepší držet se STB HRZ? Takové stupidity ("jste Zemanovec") tu myslím nepatří a kdo chce,tak se s politikou přrdvádějte někde jinde.Děkujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, máme starou televizi 4:3 a když nastavím pillar box, tak je vše v pohodě, dokud nepřepnu program. Potom se zase obraz roztáhne. Co dělám špatně?

A neví někdo, jak na teletextu přepnu na druhou stránku ze dvou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...