Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Budulman : "STB po vypnutí do pohotovostního režimu a zapnutí po pár hodinách 2x - 3x nemá signál a až pak laskavě naskočí. To s tím načítáním po zapnutí se mi náhodně děje taky, někdy se prostě seknutej, někdy po pár minutách opět laskavě začne fungovat.

Ad2) je to celý pomalý a ty prodlevy jsou u zařízení z tohodle století PEKLO"

 

Nechci se Horizonu zastávat,(také mám výhrady),ale ty 2 uvedené body výše jsou způsobeny asi signálem. Mě HRZ naskočí bleskově a prodlevy také nejsou.Funkčně vše dosud šlape bezchybně.Naopak,-poslední dobou mám čím dál větší problémy s CI kartou v TV,kde doba přepnutí kanálů je doslova utrpením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Horizon stoji naprosto zapicu kompletne. At uz je to od grafickyho stylu tak do funkcnosti tak i ovladani,ktery je naprosto katastrofalni. ALe hlavne co me sere naprosto tak HD programy s lehce zasekavaj jak obrazem tak zvukemn,drive to nedelalo.

A uz jen to ze clovke se s tim musi jebat dve hodiy nez to jaks taks nastavi je k nasrani. Penez z lidi mate plnouz prdel, tka mate poslat techniky a prensatvit to kazdmyu postupjne do normalniho pouzitelnyho stavu. Kdzy uz delate nejaky zmeny mate to mit vychytany a ne zase delat z lidi curaky.

Nedokazu si predstavit, jak si to nastavi sami stary babky doma. (kdyz ja se s nastavenim jebal dve hodiny a to vicemene sem rive pracovla v oboru)

A jen tak mimochodem kdzy sme si pred 3 rokama zarizovla od UPC internet a TV tak ten technik co prisel jako prvni, ten uz byla na ranu mezi dverma.

Ale abyhc jen nekritizoval, internet funguje vyborne a za celou dobu snad byli jen dva kratsi vypadky. A to pouzivma internet doma vicemene nonstop k praci. S tim sem byl mile prekvapen. Tak snad doufam, ze se to nechystate rozjebat jak TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Suchý čert
Ten box mam pouze na testovani, jestli to jde oficialne netusim, chtel jsem jen rict ze technicky to jde.

 

A jak je to s rychlostí? Umí UPC udělat, aby omezení rychlosti bylo sdílené mezi více modemy? Nebo máš na obou modemech plnou rychlost? A nebudou pak chtít, aby si člověk platil tarif pro každý modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si člověk vezme ten nový box a k němu modem, jde internet jen na modemu. Na STB jdu sice ty online služby, ale internet přes něj nejde. Čistě teoreticky by to šlo, aby byl internet na obou zařízeních, ale každé by muselo být na jiné smlouvě = platit 2x.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,jsem dlouholetá zákaznice UPC a jsem naprosto nešťastná a zoufalá z STB Horizon co mi teď dali.Minulý STB vykazoval poruchu a tak dovezli tento.Jsem s ním naprosto nespokojená,přístroj je bez manuálu,není ani ke stažení na stránkách UPC i když to technici tvrdí.Navíc nemám tiskárnu v provozu,takže ani nevím,kde bych lítala aby mi to někdo vytiskl.A ze zákona je povinnost k výrobku dát český návod.Nedělám nic jinýho,než se zoufalá stále dokola dovolávám po dlouhým čekání do UPC,abych je požádala,aby mi dali starší model,že mi tento nevyhovuje.Přijede technik,jsou to nasmlouvaní externisti,kteří mi v předsíni vrazí do ruky STB,vemou podpis a nazdar.Mladí kluci,nic je nezajímá,na všechno mají odpověď jak to jinak nejde,za zapojení 420 Kč což je nehoráznost za zastrčení tří káblů.Tak takhle si služby za nemalé peníze co za programy a STB platím rozhodně nepředstavuju.

Problémy:

1.Při přepnutí z televize na STB to POKAŽDÉ!! trvá několik minut,napřed to hlásí že není signál,pak mě to vítá,pak se nic neděje,pak to zas hlásí že není signál a pak mě to podruhé vítá,pak je prázdná obrazovka a teprv potom se objeví nějaký program.Pokaždé zestárnu o 10 let a nejraděj bych to vyhodila z okna.

2.Při volbě programů jsou tlačítka tak citlivý,že tam skáčou třeba dvojitě když se to o chvilku dýl podrží a když to zmáčknu míň tak se neobjeví a nejhorší je,že po vyťukání čísel to má děsné prodlení.

3.Pracně jsem si bez možnosti nakouknutí do manuálu nastavila asi 40 programů do oblíbených abych nemusela čísla furt vyťukávat,ale posunovat šipkou.No,ale to je mi nanic,když mi to nejde uložit a když odejdu z oblíbených,tak to stejně jede podle přednastavených programů.

4.Nabídka programů sice ukáže číslo na kterém zrovna jsem,ale pokud se mi zalíbí program o několik pozic výš nebo níž,musím tam buď pracně dohopsat šipkou a nebo si pracně čísla přičítat a nebo odčítat a pak je naťukat,protože to neukazuje jiný číslo než toho programu na kterém jsem.

5.Navíc to vůbec nestránkuje tak jak předchozí STB.

6.Nabídka s názvy pořadů u některých kanálů je někdy velice špatně čitelná a neúplná,zobrazuje se tam jen třeba půlka řádků a nelze to přečíst o co jde.

Mohla bych dál dlouze pokračovat.Nezajímají mě filmy,nechci nic nahrávat ani nic jinýho s tím dělat.Chci obyčejný STB pro "blbý" s jednoduchou obsluhou.Nejlepší byl ten první s tím zeleným okem.Já chápu že technika jde dopředu,taky chápu že mladí mají naprosto jiné potřeby a představy než máme my,dříve narození,ale přeci je potřeba myslet i na nás a snažit se nám vyhovět a dát nám na výběr alespoň ze dvou možností,buď nějaký obyč a nebo novinku se spoustou pro nás zbytečných funkcí.

Platím měsíčně nemalé peníze za programy a hlavně 70 Kč za pronájem něčeho,co mi funkčně naprosto nevyhovuje a není nikdo,kdo by měl snahu to nějak řešit.

Nedělám poslední měsíc nic jinýho,než se pracně na UPC dovolávám a žadoním,doprošuji se a podobně,aby mi dali starší typ STB.

Není nikdo,kdo by mi vyšel vstříc?Nebo jak to mám udělat,aby mě někdo bral vážně? A to jsem jediná v celý republice kdo má ten problém?

A to mě ještě UPC lákají,abych se na ně napojila s internetem....no to se děsím dopředu co by mě čekalo.

Pokud se toto opravdu nevyřeší k mé spokojenosti,budu se muset,ač nerada a po tolika letech,poohlídnout po jiném poskytovateli,který mi nabídne stejnou a nebo přibližnou nabídku programů jakou mám teď.

Pokud by někdo z vás,co to budete číst měl pro mě nějakou dobrou radu,napiště,budu vděčná.Alespoň jak uložit ty oblíbené programy,pokud to na to vůbec jde a neinovovali to tak,že to tady na tom STB nejde :evil:

Ad manuál. Koupila jste si ten box, nebo jen pronajala? Pokud je v pronájmu, manuál dávat nemusí.

Starší modely nemají, max. CA modul do pronájmu. Můžete se zkusit zeptat, zda ještě nemají nějaký KAON KCF4003 (UPC ho označuje jako Kaon HD PVR). A nebo zkusit najít někoho, kdo prodává ten "s tím zeleným okem".

U instalace máte na výběr. Buď samoinstalaci, což je vlastně doručení zdarma a nebo instalaci technikem, který za 403Kč zapojí, naladí a předvede, že televize běží. Doporučuji se podívat třeba do ceníku O2, kolik tam stojí doručení zařízení nebo instalace technikem.

Neuvádíte, který přesně box máte, ale předpokládám, že když uvádíte cenu 70Kč měsíčně, tak máte ten malý černý Kaon. Dle vyjádření UPC, některé problémy které uvádíte budou vyřešeny opraveným softwarem, který by prý mohl být již brzy. A ty další problémy snad zase v nějaké jiné aktualizaci.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Dobrý den,jsem dlouholetá zákaznice UPC a jsem naprosto nešťastná a zoufalá z STB Horizon co mi teď dali.Minulý STB vykazoval poruchu a tak dovezli tento.Jsem s ním naprosto nespokojená,přístroj je bez manuálu,není ani ke stažení na stránkách UPC i když to technici tvrdí.Navíc nemám tiskárnu v provozu,takže ani nevím,kde bych lítala aby mi to někdo vytiskl.A ze zákona je povinnost k výrobku dát český návod.Nedělám nic jinýho,než se zoufalá stále dokola dovolávám po dlouhým čekání do UPC,abych je požádala,aby mi dali starší model,že mi tento nevyhovuje.Přijede technik,jsou to nasmlouvaní externisti,kteří mi v předsíni vrazí do ruky STB,vemou podpis a nazdar.Mladí kluci,nic je nezajímá,na všechno mají odpověď jak to jinak nejde,za zapojení 420 Kč což je nehoráznost za zastrčení tří káblů.Tak takhle si služby za nemalé peníze co za programy a STB platím rozhodně nepředstavuju.

Problémy:

1.Při přepnutí z televize na STB to POKAŽDÉ!! trvá několik minut,napřed to hlásí že není signál,pak mě to vítá,pak se nic neděje,pak to zas hlásí že není signál a pak mě to podruhé vítá,pak je prázdná obrazovka a teprv potom se objeví nějaký program.Pokaždé zestárnu o 10 let a nejraděj bych to vyhodila z okna.

2.Při volbě programů jsou tlačítka tak citlivý,že tam skáčou třeba dvojitě když se to o chvilku dýl podrží a když to zmáčknu míň tak se neobjeví a nejhorší je,že po vyťukání čísel to má děsné prodlení.

3.Pracně jsem si bez možnosti nakouknutí do manuálu nastavila asi 40 programů do oblíbených abych nemusela čísla furt vyťukávat,ale posunovat šipkou.No,ale to je mi nanic,když mi to nejde uložit a když odejdu z oblíbených,tak to stejně jede podle přednastavených programů.

4.Nabídka programů sice ukáže číslo na kterém zrovna jsem,ale pokud se mi zalíbí program o několik pozic výš nebo níž,musím tam buď pracně dohopsat šipkou a nebo si pracně čísla přičítat a nebo odčítat a pak je naťukat,protože to neukazuje jiný číslo než toho programu na kterém jsem.

5.Navíc to vůbec nestránkuje tak jak předchozí STB.

6.Nabídka s názvy pořadů u některých kanálů je někdy velice špatně čitelná a neúplná,zobrazuje se tam jen třeba půlka řádků a nelze to přečíst o co jde.

Mohla bych dál dlouze pokračovat.Nezajímají mě filmy,nechci nic nahrávat ani nic jinýho s tím dělat.Chci obyčejný STB pro "blbý" s jednoduchou obsluhou.Nejlepší byl ten první s tím zeleným okem.Já chápu že technika jde dopředu,taky chápu že mladí mají naprosto jiné potřeby a představy než máme my,dříve narození,ale přeci je potřeba myslet i na nás a snažit se nám vyhovět a dát nám na výběr alespoň ze dvou možností,buď nějaký obyč a nebo novinku se spoustou pro nás zbytečných funkcí.

Platím měsíčně nemalé peníze za programy a hlavně 70 Kč za pronájem něčeho,co mi funkčně naprosto nevyhovuje a není nikdo,kdo by měl snahu to nějak řešit.

Nedělám poslední měsíc nic jinýho,než se pracně na UPC dovolávám a žadoním,doprošuji se a podobně,aby mi dali starší typ STB.

Není nikdo,kdo by mi vyšel vstříc?Nebo jak to mám udělat,aby mě někdo bral vážně? A to jsem jediná v celý republice kdo má ten problém?

A to mě ještě UPC lákají,abych se na ně napojila s internetem....no to se děsím dopředu co by mě čekalo.

Pokud se toto opravdu nevyřeší k mé spokojenosti,budu se muset,ač nerada a po tolika letech,poohlídnout po jiném poskytovateli,který mi nabídne stejnou a nebo přibližnou nabídku programů jakou mám teď.

Pokud by někdo z vás,co to budete číst měl pro mě nějakou dobrou radu,napiště,budu vděčná.Alespoň jak uložit ty oblíbené programy,pokud to na to vůbec jde a neinovovali to tak,že to tady na tom STB nejde :evil:

 

Dobrý den, zařízení máte v pronájmu a zjednodušený návod je vetšinou přibalen, podrobný návod naleznete na stránkách UPC

http://www.upc.cz/pdf/Horizon_mediabox/ ... diabox.pdf

Většina lidí byla kontaktována který měli starší tip zařízení a nabídnuta výměna za nový box, který by provedl technik a byl by zdarma vyměněn, to že ho lidi odmítnou aď z jakéhokoliv důvodu tak pak se výměna zařízení provádí už standartně samoinstalací zdarma - jak se píše připojit jen 3 kabely zvládne každý a nebo instalací technikem za poloplatek.

 

k bodů

1) Přepněte STB z eko módu do rychlí start pak STB naběhne během par sekund

2) Stímto nemám žádne roblémi a ovladač funguje normalne na jedno stik jedne krok , podržení posouvání

3) Oblíbené jdou uložit jen po přidání do oblýbených si i musíte přepnout že chcete zobrazovat oblíbené

4) Co ktomu dodat v EPG je videt 3 stanice nahoru 3 dolu to snad takové pocítaní není a rzchlejsí je tam stejne najet kurzory než zavřít EPG a natukat číslo programu

5) nechápu co nestránkuje

6) Právě aby aby byla čitelnější jsou větší a proto se ne vždy dlouhý název vejde do krátkého časového okna a proto je tam necelé pokut na něj ale najedete zobrazí se celí

 

Staré STB se už nedávají protože nejsou skladem stejne jako teď by jste chtěla třeba po škodovce že se vám suberb nezamlouvá a chcete škodu 120, prostě už nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Bylo by dobrý, kdyby hlavně Ilona upřesnila, jaký settopbox tedy vlastně má, protože se každý chová jinak a má jiné možnosti a vlastnosti.

Takhle tady jen hádáme a nechápeme, co tím a tamtím myslí, když to může být naprosto normální u jednoho, ale úplně to chybí u druhého, viz. třeba stránkování v EPG, např. u HD DVR opravdu není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám starý televizor a po spuštění Horizonu,který vůbec nevyužiji,se protáhnul obraz na výšku tak,že postavám na obrazovce není vidět vrch hlavy.Technikem v UPC mi bylo řečeno,že tohle ještě nevychytali,ale že do konce června to bude a pak si to mám v Menu upravit na 3/4.Nevíte,prosím,někdo jestli už to "vychytali"? Mohla bych to samozřejmě zkusit,ale pro mě to bude makačku na bednu a nechci riskovat mozkovou příhodu.Od úterý kdy se to spustilo jsem ještě televizi nezapnula,protože už jen to vítání a dlouho,dlouho,dlouho nic mě vytáčí.Taky nechci riskovat,že už jen tím vrtáním v Menu a třeba zbytečně,pokud to ještě neopravili to zkazím úplně.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

ad "vítání" - někde v nastavení vypněte "eco" vypínání, pak se přístroj aktivuje okamžitě, ale ve vypnutém stavu bude mít větší spotřebu

ad spláclý obraz - nevychytali :) prozatím používejte tlačítko pro přepínání poměru stran na ovladači k televizoru, než se hrabat někde v menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Smůla je, že mi UPC odmítlo pořídit nabídku jen s CA modulem, vnucují mi buď Kaon nebo cihlu, jinak že nebudu moci využívat všechny výhody této nabídky.

Zkusil jsem ještě kontaktovat UPC nikoliv telefonicky, ale přes Facebook a povedlo se - od včerejška mi jede Horizon Komplet+ s dvěma CA moduly, bez STB.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...