Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník jirka.jakl
Nekecali. Nejde třeba, aby šel jak z Horizon boxu, tak z modemu internet. A obě zařízení potřebují svojí zásuvku s výstupem na data.

Moc nerozumim co presne pises. Ja mam 2 pruchozi a 1 koncovovou zasuvku. Na vsech mam "data". Samozrejme je tam jisty utlum, ale modem my sel na tech pruchozich urcite, to jsem i fyzicky vyzkousel.

Kazdopadne mi tvrdili, ze modem+cihla nejde. Coz je podle mne opravdu trapas, protoze pak nemohou byt ani 2 cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ivona

Dobrý den,jsem dlouholetá zákaznice UPC a jsem naprosto nešťastná a zoufalá z STB Horizon co mi teď dali.Minulý STB vykazoval poruchu a tak dovezli tento.Jsem s ním naprosto nespokojená,přístroj je bez manuálu,není ani ke stažení na stránkách UPC i když to technici tvrdí.Navíc nemám tiskárnu v provozu,takže ani nevím,kde bych lítala aby mi to někdo vytiskl.A ze zákona je povinnost k výrobku dát český návod.Nedělám nic jinýho,než se zoufalá stále dokola dovolávám po dlouhým čekání do UPC,abych je požádala,aby mi dali starší model,že mi tento nevyhovuje.Přijede technik,jsou to nasmlouvaní externisti,kteří mi v předsíni vrazí do ruky STB,vemou podpis a nazdar.Mladí kluci,nic je nezajímá,na všechno mají odpověď jak to jinak nejde,za zapojení 420 Kč což je nehoráznost za zastrčení tří káblů.Tak takhle si služby za nemalé peníze co za programy a STB platím rozhodně nepředstavuju.

Problémy:

1.Při přepnutí z televize na STB to POKAŽDÉ!! trvá několik minut,napřed to hlásí že není signál,pak mě to vítá,pak se nic neděje,pak to zas hlásí že není signál a pak mě to podruhé vítá,pak je prázdná obrazovka a teprv potom se objeví nějaký program.Pokaždé zestárnu o 10 let a nejraděj bych to vyhodila z okna.

2.Při volbě programů jsou tlačítka tak citlivý,že tam skáčou třeba dvojitě když se to o chvilku dýl podrží a když to zmáčknu míň tak se neobjeví a nejhorší je,že po vyťukání čísel to má děsné prodlení.

3.Pracně jsem si bez možnosti nakouknutí do manuálu nastavila asi 40 programů do oblíbených abych nemusela čísla furt vyťukávat,ale posunovat šipkou.No,ale to je mi nanic,když mi to nejde uložit a když odejdu z oblíbených,tak to stejně jede podle přednastavených programů.

4.Nabídka programů sice ukáže číslo na kterém zrovna jsem,ale pokud se mi zalíbí program o několik pozic výš nebo níž,musím tam buď pracně dohopsat šipkou a nebo si pracně čísla přičítat a nebo odčítat a pak je naťukat,protože to neukazuje jiný číslo než toho programu na kterém jsem.

5.Navíc to vůbec nestránkuje tak jak předchozí STB.

6.Nabídka s názvy pořadů u některých kanálů je někdy velice špatně čitelná a neúplná,zobrazuje se tam jen třeba půlka řádků a nelze to přečíst o co jde.

Mohla bych dál dlouze pokračovat.Nezajímají mě filmy,nechci nic nahrávat ani nic jinýho s tím dělat.Chci obyčejný STB pro "blbý" s jednoduchou obsluhou.Nejlepší byl ten první s tím zeleným okem.Já chápu že technika jde dopředu,taky chápu že mladí mají naprosto jiné potřeby a představy než máme my,dříve narození,ale přeci je potřeba myslet i na nás a snažit se nám vyhovět a dát nám na výběr alespoň ze dvou možností,buď nějaký obyč a nebo novinku se spoustou pro nás zbytečných funkcí.

Platím měsíčně nemalé peníze za programy a hlavně 70 Kč za pronájem něčeho,co mi funkčně naprosto nevyhovuje a není nikdo,kdo by měl snahu to nějak řešit.

Nedělám poslední měsíc nic jinýho,než se pracně na UPC dovolávám a žadoním,doprošuji se a podobně,aby mi dali starší typ STB.

Není nikdo,kdo by mi vyšel vstříc?Nebo jak to mám udělat,aby mě někdo bral vážně? A to jsem jediná v celý republice kdo má ten problém?

A to mě ještě UPC lákají,abych se na ně napojila s internetem....no to se děsím dopředu co by mě čekalo.

Pokud se toto opravdu nevyřeší k mé spokojenosti,budu se muset,ač nerada a po tolika letech,poohlídnout po jiném poskytovateli,který mi nabídne stejnou a nebo přibližnou nabídku programů jakou mám teď.

Pokud by někdo z vás,co to budete číst měl pro mě nějakou dobrou radu,napiště,budu vděčná.Alespoň jak uložit ty oblíbené programy,pokud to na to vůbec jde a neinovovali to tak,že to tady na tom STB nejde :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože UPC vsadilo veškerou svou televizní budoucnost do Projektu Horizon, tak se od nich, bohužel, nedá čekat, že by vám dali nějaký set-top-box bez tohoto rozhraní. Vaši kritiku naprosto chápu, jsa majitelem tohoto zázraku už pár týdnů a musím konstatovat, že ve stavu v jakém se prostředí Horizon nachází, to nemělo být vypuštěné mezi zákazníky, ale maximálně mezi zaměstnance v uzavřeném alfa testu.

 

Pokud nemáte televizi s dvb-c tunerem a nehodláte si ji v nejbližší době pořizovat, tak jediná možnost je koupit si vlastní set-top-box s CA slotem a od UPC si místo set-top-boxu pronajmout CA modul. Pokud jste byla nejspokojenější s Handanem 5000, tak ho můžete za pár stovek koupit na Aukru, kde ho lidé často prodávají. Podporuje ovšem pouze SD programy. Dají se ale levně koupit i použité kabelové HD stb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Dá se nějak zjistit, zda ten STB z druhé ruky není "nevrácený" a tudíž blokovaný?

 

ivona:

ad 1 - dá se nastavit, že se STB se nemá vypínat do "eco" módu. Pak se zapne ihned, ale při vypnutí má větší spotřebu.

ad 3 - někde, ale nevím kde, je tam schovaná volba Procházet pouze oblíbené. Vážně, jednou jsem ji viděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Česká republika Dobrý den. Seznam oblíbených poradu si vytvoříte v hlavní nabídce v nastavení –

vlastnosti – oblíbené programy – zařadit mezi oblíbené. Výběr programu potvrdíte stisknutím tlačítka OK. Výběr oblíbených programu následně aktivujete volbou PROCHÁZEJ POUZE OBLÍBENÉ v informačním okně u pořadu. Tato volba se vám zobrazí v případě, že máte program zařazený mezi oblíbené. Informační okno k pořadu se vám zobrazí po dvojitém kliknutí na tlačítko OK na dálkovém ovladači. David - UPC Facebook tým

16 červen v 0:12

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ad1) Pokud má Ivona HD DVR Horizon STB a podle toho co píše nejspíš má, tak přesně vím o čem mluví, STB po vypnutí do pohotovostního režimu a zapnutí po pár hodinách 2x - 3x nemá signál a až pak laskavě naskočí. To s tím načítáním po zapnutí se mi náhodně děje taky, někdy se prostě seknutej, někdy po pár minutách opět laskavě začne fungovat.

Ad2) je to celý pomalý a ty prodlevy jsou u zařízení z tohodle století PEKLO

Ad3) Oblíbené má v tuto chvíli pouze KAON s novým Horizon firmwarem (asi i starým), ale nový HD DVR Horizon STB ne a nikdo není schopný odpovědět, jestli kdy mít bude

Ad5) ano, musí se v EPG po jednom, neuvěřitelná pitomost nemožnost stránkovat

Ad6) EPG všeobecně by zasloužilo překopat, páč je nepřehledný a ať už člověk vybere jaký chce rozmezí zobrazených minut, je více méně vidět pořád to samý, čili prd, všechno se přes sebe překrývá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu, zlatý CA modul... Smůla je, že mi UPC odmítlo pořídit nabídku Horizon Komplet+ jen s CA modulem, vnucují mi buď Kaon nebo cihlu, jinak že nebudu moci využívat všechny výhody této nabídky. Jenže já o tyto "výhody", které jsou navíc v současnosti velice pofidérní, vůbec nestojím, mně jde jen o kompletní programovou nabídku.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...