Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Tak uz mam take cihlicku doma. Bohuzel se to neobeslo bez problemu, nejdrive mi nesel net a telefon a sla pouze tv, ted mi zase nefunguje tv a telefon a internet mi jede pomaleji nez ma. Dle technicke podpory je zrejme problem v sile signalu. Proto vsem novym uzivatelum doporucuji aby nepousteli technika drive nez se vam box plne nastavi. Ja mam naplanovanou navstevu technika. Ale zajima me jedna vec.

 

Cetl jsem ze wifi ma silnejsi signal. A jelikoz tam jsou obe pasma v provozu jak 2,4 tak i 5GHZ tak nechapu proc nemohu najit 5CHZ wifi ale porad stale nachazim jen tu 2,4GHZ:-(

 

Nejake navrh v cem je problem?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je potřeba si přeložit z angličtiny název služby Horizon - Obzor, Horizont. Tak tam někde ty služby jsou, na obzoru, horizontu, rozhodně ne tady u nás. Žádné matení zákazníka to není, je to jen holá pravda s krásným slovem.

 

Máte bod, kolego :thumleft:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli bude těch několik dílů Ulice či Vyprávěj k dispozici s větším, či menším zpožděním mě až tak nezajímá (to bych dal spíše přednost aplikaci umožňující přehrávání ivysílání), více mi - když nepočítám pomalost, občasné problémy s funkčností nebo opakovaně kritizovanou nemožnost řazení kanálů (alespoň v Oblíbených, spojené s možností zobrazení EPG pouze u vybraných stanic) - vadí např. nemožnost editace (přejmenování, řazení do složek) nahrávek, rychlého posunu při přehrávání či minimum (třeba ve srovnání s TV Samsung, kde je mimo jiné internetový prohlížeč nebo zpravodajství iDnes) aplikací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť řazení oblíbených jde, co vyvádíte? Pitomé spíš je, že když pak použiju kříž, přemínám mezi všemi programy a ne jen oblíbenými. A navíc když zmáčknu Ch+ tak se číslo kanálu zvýší a když použiju šipku nahoru na kříži, tak se sníží. To mě teda neskutečně štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednak postrádám možnost seředit kanály jak bych chtěl,ale co mě neskutečně štve je to info co se byt na dvě vteřiny objeví,zdeformuje obraz a je tam při každém přepnutí,to je nehorázný opruz.Přemýšlím,že novou STB vrátím,je to opět nedodělávka a než to vychytají uplne rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...