Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník jk79
ok zkusím jiný DLNA server....

ok,tak jsem zkusil Nero přeinstalovat a šlape také.Dokonce jsem Blu-ray připojil přes wi-fi 5Ghz a nemusím používat kabel,filmy mkv i s vysokým bitrate bez sekání což u 2,4Ghz sítě nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak jsem chtěl napsat, že přes své mouchy alespoň něco u té "cihličky" funguje spolehlivě, a to je nahrávání. Ale už ani to neplatí. Tento týden mě HD DVR Mediabox vypekl s nahráváním už dvakrát. Poprvé v pondělí, kdy z 50 minut, které měl nahrát jich nahrál jen 33, podruhé včera, kdy nahrávání ani nezahájil. V prvním případě se současně nahrával ještě jeden program, který se nahrál v pořádku), v druhém případě se současně nahrávaly dva další programy, které se taky nahrály v pořádku. V pondělí se tedy jednalo o druhé, ve středu o třetí současné nahrávání. Cihla by jich měla zvládnout podle prezentovaných materiálů najednou tři a ž čtyři. V obou případech, kdy jsem nahrával, tak jsem zároveň zrovna sledoval jiné nahrávky, pořízené již dříve. Na rozdíl od Handanu a od Kaonu, Horizon při zahájení a ukončení nahrávání neposílá na obrazovku žádné hlášky, pouze se při nahrávání rozsvítí červené světýlko, ať už nahrává jeden nebo víc programů, takže když nahrávání selže, lze se o tom dozvědět teprve, až kdy jej chcete přehrát v položce INFO, nahraného nebo nenahraného programu. V pondělí, kdy se nahrálo jen 33 minut z 50 se tam objevilo "Chybové hlášení: Nahrávání selhalo", včera, kdy se nahrávání ani nezahájilo bylo u programu v plánu nahrávek napsáno "Omlouváme se, ale na Mediabox není možné nahrávat".

Začínám pomalu litovat. Nejspíš jsem přechod na Horizon uspěchal. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Prosím trochu více informací k nahrávaným a zároveň přehrávaným pořadům / programům (SD/HD ...)

Oba nahrávané programy, které selhaly byly SD (v pondělí AMC, ve středu Universal). V pondělí byl současně nahráván pořad z Prima Cool HD. Ve středu pak byl současně nahráván pořad z AXN (SD) a z Novy (HD). Ty se všechny nahrály v pořádku.

V době, kdy se nahrávalo, tak jsem si přehrával nahrávky pořízené dříve, v pondělí z HBO HD, včera pak z Novy HD (v tomto případě to byl program, který byl zrovna nahráván, jen jsem si jej pustil s přibližně 30 minutovým zpožděním).

V obou případech byl jinak settop box nastaven na program ČT 24, který tam mám navolen prakticky pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Tak jsem chtěl napsat, že přes své mouchy alespoň něco u té "cihličky" funguje spolehlivě, a to je nahrávání. Ale už ani to neplatí.

 

A prave preto je CA modul to najlepsie s cim tento provider doteraz prisiel.Treba sa vyhybat roznym pofidernym cihlickam,krabickam a podobnym chujovinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prostě nechápu jak je možné, že je platforma Horizon tak nedodělaná, chybová a funkčně ořezaná, když ji UPC nabízí v Irsku a Holandsku už téměř 2 roky. Za tu dobu by už dávno musela být vychytaná do nejmenších detailů. A názory, že západoevropský zákazník tyto chyby a nedodělky 2 roky neřeší a toleruje je, si nechte od cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Já prostě nechápu jak je možné, že je platforma Horizon tak nedodělaná, chybová a funkčně ořezaná, když ji UPC nabízí v Irsku a Holandsku už téměř 2 roky. Za tu dobu by už dávno musela být vychytaná do nejmenších detailů. A názory, že západoevropský zákazník tyto chyby a nedodělky 2 roky neřeší a toleruje je, si nechte od cesty.

 

Teď si úplně nejsem jistej, co čekáš za odpověď?

Všimnul sis, že jsi na fóru uživatelů a ne společnosti UPC?

Toť jen reakce na tvou větu "A názory, že západoevropský zákazník tyto chyby a nedodělky 2 roky neřeší a toleruje je, si nechte od cesty."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz jaká je kvalita wifi vysílače... či síla signálu.... mám Cisco EPC3925 volně položený v pokoji a současný STB schovaný v dřevěné skříňce uzavřený dřevěnými dvířky ... a zda by nedošlo k výraznému poklesu signálu kdybych měl Horizon schovaný také v uzavřené dřevěné skříňce...zda by to Horizon utáhl ...poradí někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...