Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Také jsem teď večer zjistila,že už je problém více jak po měsíci vyřešen.Jsem velkorysý a důvěřivý člověk.Bylo řečeno,že bude vše fungovat do konce června,tak kdo by se handrkoval s finanační náhradou za nefungující službu kvůli 4 dnům.A pak celý další měsíc jsem byla vytočená,jen jsem tu televizi otevřela,absolvovala 3 minutové vítání a pak vypnula a byla ráda,že to mám na nějaký den za sebouJeště někde o něco žádat.Jde o princip.Firma sama má nabídnout odškodnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Možná zde někde bude zmínka, ale nenašel jsem... Jak je to se vzdáleným přístupem do nastavení modemu ? Se samotným přístupem nemám problém, dostanu se na svůj FTP server a kameru, ale nepřišel jen na to jak modem na dálku nastavit ... Dostanu se opět jen na AP nastavení zapojené za modemem UPC (PVR mediaboxem)... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Lol to je jak u blbecku na dvorecku :)

Aktualizace se provadeji u tohoto stb sami v nocnich casech. Jak se tu uz mnohokrat psalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol to je jak u blbecku na dvorecku :)

Aktualizace se provadeji u tohoto stb sami v nocnich casech. Jak se tu uz mnohokrat psalo

Hele,dvorečku,správně je samy.Když už machruješ,tak to nech aspoň někoho po sobě opravit.Co příspěvek,to perla.Kolik tříd ZŠ máš za sebou?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak dneska má zas moje cihlička "svůj den". :scratch:

Nechce se jí načítat EPG, končí s ním u všech programů okolo 22 hodiny a dál, že prý už "Informace není k dispozici". Na některé pokyny z ovladače reaguje strašně pomalu, a to tak, že už jsem měl dojem, že se stb sekl a použil jsem zadní On/Off tlačítko. A do toho všeho mě zásobuje občas podivnými hláškami na obrazovce: "Změna operačního režimu: Nyní ve zhoršeném režimu" nebo "Změna operačního režimu: Nyní online.", popřípadě jsou tam ty hlášky obě pěkně v levém rohu pod sebou a to třeba i deset minut. Pak zmizí, ale opět se objeví, jakmile cokoliv zmáčknu na dálkové ovladači.

A taky se nespustilo naprogramované nahrávání. :evil:

Doufám, že je to opravdu zas jen jedna z občasných indispozic této škatule a že se to opět snad umoudří a vrátí do normálního režimu.

Internet šlape jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník simonides2000

I já zjišťuji možnosti a chování tohoto "monumentu". Zklamání je trochu větší, než by byla radost dle recenzí. Zcela neuvěřitelné se mi zdá chování složky "Oblíbené programy". Pokud mi nic neuniká, tak lze nastavit pouze jeden mód "Oblíbených" (ne jako u předešlého set-top-boxu, kde jich bylo asi 20). Nejde upravovat a přesunovat pořadí kanálů jednoduchým přeskočením... musím zdlouhavě mazat a opětovně dávat zpět jednotlivé programy (kdo má TV Philips ví, o čem mluvím a jaká nehoráznost je na této TV řazení kanálů), nejde ani zobrazit TV průvodce pouze pro "Oblíbené" (vždy se mi zobrazí v TV průvodci seznam všech implicitně přednastavených kanálů, i když jsem v módu "Oblíbených"), při řazení kanálů do "Oblíbených" se mi ukazují v levé části tak, jak jdou za sebou dle přednastavených programů, zatímco v rychlém TV průvodci (po dlouhém stisknutí šipky "nahoru/dolů") se mi zobrazí tak, jak jsem je skutečně přiřadil - no těžký chaos a zmatek :evil: Není problém se smířit s jedním módem "Oblíbených", ale přivítal bych možnost posunu kanálů na požadované místo jednoduchým přeskakováním (než neuvěřitelně zdlouhavým"systémem mazání") a TV průvodce pouze v módu "Oblíbených", pokud v tomto módu zrovna jsem (tak, jak to šlo na starších typech set-top-boxů Kaon). Ale to bych chtěl asi moc. Někdo tu už napsal, že si raději všechny kanály zapíše a dá si papír pod sklo a naučí se je. Ale to fakt v dnešní "technické" době" není řešení. Obzvláště, když mne minulý set-top-box od stejné firmy toto všechno poskytoval a naučil mě systém "Oblíbených" používat. Také jsou dlouhé odezvy z dálkového ovladače (především v TV průvodci a samotných programech, včetně veškerých jejich podkategorií). Než se k něčemu dopracuji - to fakt chvíli trvá. Set-top-box se mi sám vypne po cca 3, nebo 4 hodinách (nezjistil jsem přesně). Někde je to implicitně nastavené, jen nevím kde a jestli to vůbec jde jinak nastavit (u Kaonu to šlo změnit). O zvuku raději moc mluvit nebudu. Kvalita opravdu nic moc - a to jsem se vyjádřil velice jemně. Skoro na každém kanálu jiná hlasitost a kvalita. Nějak tento výrobek neodsuzuji - má i prvky, které by časem mohly být dobrým zpestřením - videotéka, aplikace. Je to nový kus, jen by bylo záhodno, aby operátor zapracoval na opravě a zkvalitnění ovládání na základě požadavků uživatelů - obzvláště pravidelně se opakujících. Co do komfortu ovládání - "zlatý" Kaon (než se do něj začaly cpát data, která nepobíral a než jste změnili poskytovatele EPG).

Upraveno uživatelem simonides2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...