Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ta "černá cihla", co umí všechno, má vzadu vstup COAX IN (na obrázku to alespoň tak je). Teď dotaz:

Nemám od UPC internet, ani telefon (a nemám ani zájem). Od UPC mám pouze televizní příjem. Bude ten nový STB "černá cihla" fungovat (klasický TV příjem, jako doposud) s tím, že koax, který teď mám zasunutý do současného STB, zasunu do toho nového STB?

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Tak me dost prekvapily.Dnes jsem si chtel Novy Stb objednat s tim,ze usetrim za pronajmy modemu a Stb.Nejdriv jsem se dovolal na technickou podporu,kde mi potvrdily,ze u nas nebude problem.Az me tedy prepojili na prodejni linku,kde me vyvedla z omylu,ze kdyz bych chtel jen ten STB,tak bych musel zmenit cele portfolio sluzeb,a hlavne ze mi nemuze Stb dodat,protoze ho nedodavaj k 10mb internetu.

Pro me bil jediny duvod usetreni za pronajmy,protoze jinak nevidim jedinou vyhodu.Nabidku Prime bych si v zivote neobjednal,protoze jsou na ni filmy 3 kategorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel je to tak,leva ruka nevi co dela prava.Presto ze me ujistovaly,ze si clovek muze vse nechat(mam cas i jmeno toho kdo me o tom na lince UPC informoval),druhy den uplne otocily.A pokud chci treba jen setobox Horizon,jedine s novou nabidkou.Takze bych prisel,jak o sluzby,bonusy,slevy co jsem mel a najednou bych nemusel dodrzet vernostni program.DEKUJU nechci.Zajimal me jen ten setobox Horizon,na My Prime kaslu,vse si sezenu na netu.A ten box me zajimal jen z toho duvodu ze ma konecne rozliseni 1080p a ne i jako minule Kaony a rozdil v tom je.A ze ma HDMI1.4. a ne 1.1 jako Kaony.Opet dost podstatny rozdil.A ze bych usetril za pronajmy zbytecne a ubyly mi krabicky,spotreba elektriny a kabely.Bohuzel nelze.A to dokonce i presto,ze u novych setoboxu jde spatne Timeshift a spatne seridit oblibene stanice.Jiste vyresi to novy softwer ale kdy?U UPC to muze trvat mesice s jejich rychlosti.Jirka Usti :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta "černá cihla", co umí všechno, má vzadu vstup COAX IN (na obrázku to alespoň tak je). Teď dotaz:

Nemám od UPC internet, ani telefon (a nemám ani zájem). Od UPC mám pouze televizní příjem. Bude ten nový STB "černá cihla" fungovat (klasický TV příjem, jako doposud) s tím, že koax, který teď mám zasunutý do současného STB, zasunu do toho nového STB?

Jediny rozdil bude v tom, ze koax se v UPC zasuvce zapoji do zdirky DATA, namisto stavajici zdirky TV, jinak by na boxu nefungovaly nektere funkce, ale to uz u tebe provede technik UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jediny rozdil bude v tom, ze koax se v UPC zasuvce zapoji do zdirky DATA, namisto stavajici zdirky TV, jinak by na boxu nefungovaly nektere funkce, ale to uz u tebe provede technik UPC.

Nový stb Horizon DVR musí instalovat technik UPC? Tady nejde samoinstalace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Ahoj chci se zeptat jestli je tento novy STB mozny propojit napr. s multimedialnim centrem a jak? Je treba mozne propojit HDMI kabelem STB s centrem a centrum propojit s tv pomoci skartu? Bude to fungovat?

 

Určite jde, STB mám připojen k PC přes video střihnu a funguje mi i po menším nastavení i nahrávání, jde připojit i do tv tuneru jen musíš mít podporu zařízení HDCP na druhé straně STB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a mám jen drobný dotaz ohledně dálkového ovládání nového STB HORIZON.

V manuálu na str.7 se píše...

...Dálkový ovladač komunikuje s boxem Horizon HD DVR pomocí rádiových signálů. To znamená, že dálkový ovladač nemusíte namířit na box Horizon HD DVR. Pokud chcete, můžete box Horizon HD DVR umístit z dohledu. Například do skříňky nebo za závěs....

 

Chci se tedy zeptat testerů nového STB,jestli tuto citlivost zkoušeli a s jakými výsledky...

Jde mi o to,jestli může být třeba STB v jiné místnosti než TV přijímač?!? děkuji

Zkousel jsem to a dosah ovladace je asi 10 metru pres dve mistnosti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny rozdil bude v tom, ze koax se v UPC zasuvce zapoji do zdirky DATA, namisto stavajici zdirky TV, jinak by na boxu nefungovaly nektere funkce, ale to uz u tebe provede technik UPC.

Nový stb Horizon DVR musí instalovat technik UPC? Tady nejde samoinstalace?

Prave kvuly tomu ze box musi byt zapojen do zasuvky data casto namisto modemu, to zapojuje technik, ale uvidime jak to nakonec bude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
Zdravím a mám jen drobný dotaz ohledně dálkového ovládání nového STB HORIZON.

V manuálu na str.7 se píše...

...Dálkový ovladač komunikuje s boxem Horizon HD DVR pomocí rádiových signálů. To znamená, že dálkový ovladač nemusíte namířit na box Horizon HD DVR. Pokud chcete, můžete box Horizon HD DVR umístit z dohledu. Například do skříňky nebo za závěs....

 

Chci se tedy zeptat testerů nového STB,jestli tuto citlivost zkoušeli a s jakými výsledky...

Jde mi o to,jestli může být třeba STB v jiné místnosti než TV přijímač?!? děkuji

Zkousel jsem to a dosah ovladace je asi 10 metru pres dve mistnosti.

 

Děkuji za odpověď.

Tak to je pro mě velmi milé překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...