Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník adam_vent

Toto má být nějaký hybrid CATV a IPTV

 

Takže teoreticky při zapojení do zdířky TV by šla jen CATV (tj. MPEG2 (SD) a MPEG4 (HD))), ale jak je to zkombinované nevím. Leda že by to vyzkoušel někdo kdo ho tady už má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten musí šlapat i bez inetu. Pouze nebudou chodit služby vázané na inet. Bude klasická TV, jako šlape doposud na současných STB. Proto jsem se ptal, co se stane, když to zapojím do TV zástrčky, nikoli do DATA zástrčky.

Pokud by bylo nutno mít od UPC inet, tím bych tedy měl dát výpověď současnému poskytovateli, s kterým jsem již od roku 1998 a jsem s ním velmi spokojený a výpovědí bych ho tedy vlastně - nevím proč - trestal, no tak ............... to už zítra bych šel k mému poskytovateli inetu si zařídit i jeho TV službu (IPTV) a celé UPC bych do konce měsíce nakopal do pr.....

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

nevím nevím je to novinka leda fakt požádat ty co tu jsou a mají ho o zkoušku, co se týče odchodu od UPC oni si jen tak svoje zákazníky nepustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze box musi byt na internetu aby jely tv programy jeste neznamena, ze musite mit zaplaceny internet. Mohlo by to byt treba jak u sluzby upc telefon, tam taky nebylo nutno mit sluzbu internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...