Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

chtěla bych se zeptat pokud mám CA moduly pouze -videotéka mi nepůjde chápu-li dobře,ale pokud mám pc propojené s tv MODEM TECHNICOLOR TC7200 WIFI ED3.0 půjde mi v tv po spuštění na pc normálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Ivana:

"chtěla bych se zeptat pokud mám CA moduly pouze -videotéka mi nepůjde chápu-li dobře,ale pokud mám pc propojené s tv MODEM TECHNICOLOR TC7200 WIFI ED3.0 půjde mi v tv po spuštění na pc normálně?"

 

Váš dotaz mi není příliš srozumitelný jako by ho překládal Google. Ale s CA moduly vám půjde pořád to co doposud, pouze pokud máte Balíček Komfort a vyšší máte Horizon GO služby "zadarmo" v případě nižších balíčků si Horizon GO musíte doplatit. S videotékou je to složitější: jistě máte ještě starší smlouvu a ta videotéku neobsahuje. Nejjednodušší pro vás bude zavolat na klientskou linku UPC +420 241 005 100, Skype: upc_cr_klientskecentrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší že nabízejí něco ,na co musí čekat pomalu 14 dní. Už jsem byl rozhodnutý to objednat ,ale ten termín .No co nemají nevadí ,ještě dlouho budu používat CA modul +Technicolor TC 7200 oboje koupený .Kaon KCF-SA700 pronajatý. Jenom se divím ,že na Mostecku technici nestíhají určitě není tak velký zájem přecházet na službu která stojí více peněž.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Možná tomu nerozumím,ale nevidím v podstatě žádnou výhodu,pořídit si tu nevkusnou "cihlu" do baráku,kromě úspory pár korun za elektriku(Místo 2 zařízení pouze 1).

Opravdu to má nějakou výhodu?

Já totiž žádnou nevidím oproti stavu,který ted využíváme( modem + stb HDPVR).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

david3434:

Moc jich není, ale já to chci vyzkoušet. Jinak stav máme stejný.

 

+ mu dávám za: Aplikace (bylo na čase), Archiv (Grape SC to má dávno), MyPrime zase není taková výhra... jen mi chybí webový prohlížeč, to už ho tam nemohli dát také když je tam YouTube, FB, Wikipedie....?? (myslím že zrovna Tomus psal že by to možná časem mohlo přibýt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

no nechápu v teto době net v TV kdo to využije ? každej má doma počítač když ne počítač tak tablet, mobyl a na všem ten net je ovladat jenodušejší než na TV. Ono bez myši ovládat ty stránky je nečo strašného než najedete a vyberete správný odkaz a podobně jen klávesnicí je (_!_). To opravdu jako hodně velkou nouzovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

lada-vir:

 

Já to bral jako + pro ty co nemají smart tv, a doufám že až tam UPC přidá prohlížeč tak povolí USB aby se mohla připojit třeba bezdrátová myš nebo když nestačí klávesnice na ovladači tak i klávesnice ;)

 

Fabiak: Souhlasím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Ano TvojeTrubka jo, stejně tak aplikace, ale ten net mě zaráží, to radši na mobilu + teda chceš li velký obraz tak pak mirroring na TV z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...