Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

jak to bude s podporou hbbtv? kdyz teda chce upc jit s dobou a bezi to na verejnopravni tv...

 

Jo a davat pred modem rozbocovace a pripojovat tam kdeco, to zas bude rachot. uz mne takhle kdysi upc odpojilo. mel jsem tam rozbocovac a na druhe vetvi dvd rekorder. a z neho slo nejake ruseni do jejich site a nejely pry kvuli tomu 2 ulice okolo (internet). A technik tenkrat rikal, ze v jejich zasuvce je nejaky filtr, takze do tv vystupu si muzu zapojit co chci ale vystup data musi byt jen do modemu a jeste kvalitnim kabelem,specialni konektory atd. Tak jestli ted bude na tom DATA vystupu takova anarchie, uz si shanim jineho net providera.

HBBTV není. A před modem žádný rozbočovač dávat nebudete. Od výstupu na data půjde kabel rovnou do modemu (nebo toho nového boxu). Rozbočovač si můžete dát do výstupu na TV :)

 

Je možné seřadit kanály podle sebe?

Na tom menším zatím ne.

 

Peno: Na jednu přípojku můžeš mít jen jeden HD DVR Mediabox, ale můžeš mít více HD Mediaboxů. Rozdíl mezi nimi jsem psal dřív. Pokud chceš mít dva HD DVR Mediaboxy musíš mít dvě přípojky.

To jsem pochopil, ale lze mít se dvěma přípojkami na jednu smlouvu i dva HD DVR boxy? Dvě přípojky na jednu smlouvu lze, to vím, ale lze i dva HD DVR boxy na jednu smlouvu, za předpokladu, že budu mít dvě přípojky? O to mi jde.

Na jednu smlouvu je možné mít jeden box. Pokud by jste chtěl dva, musel by jste mít dvě smlouvy - platit tedy 2x služby. A nevím, zda UPC povoluje mít na jeden byt dvě smlouvy na stejné služby.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix

Lze na jedne pripojce provozovat puvodni modem Cisco a zaroven Horizon STB, který nebude pouzity jako modem/router, ale pouze bude tahat data ze site UPC pro zajisteni svých sitovych funkci?

 

Mam svou vlastní datovou infrastrukturu, která je pochopitelne centralizovane umistena uplne jinde nez TV a STB...

Upraveno uživatelem sirwimpyix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze na jedne pripojce provozovat puvodni modem Cisco a zaroven Horizont STB, který nebude pouzity jako modem/router, ale pouze bude tahat data ze site UPC pro zajisteni svých sitovych funkci?

 

Mam svou vlastní datovou infrastrukturu, která je pochopitelne centralizovane umistena uplne jinde nez TV a STB...

Tohle bohuzel asi nepujde, Horizon box nahradi modem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix

Myslim, ze slouceni STB a modemu je nestastne reseni, ne kazdy chce mit sitovou cast sjednocenou a modem v obyvaku, kde ma TV...

Pro me by to znamenalo dotazeni jednoho UTP kabelu navic, coz by nebyl az takovy problem, ale jinak to znamena same nevyhody:

- prijdu o zalohu napajeni modemu z UPS, navic pri delsim pobytu mimo vypinam uplne A/V zarizeni, pritom networking pochopitelne ne..

- predpokladam, ze alespoň jdou obe wifi radia v menu kompletne zakazat, ALE stejne...

- jak uz tu bylo drive receno, pokud nelze zachovat současnou nabidku Kombi Komfort+ a jen vymenit zarizeni a UPC me bude nutit prejit na novy balicek Komplet, abych platil mesicne o 500,- Kc vic za něco co nechci, tak je to naprosto zbytecne..

 

Jedine co by me fakt motivovalo je, ze se konecne zbavim toho OTRESNEHO KRAMU jmenem KAON......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze na jedne pripojce provozovat puvodni modem Cisco a zaroven Horizon STB, který nebude pouzity jako modem/router, ale pouze bude tahat data ze site UPC pro zajisteni svých sitovych funkci?

 

Mam svou vlastní datovou infrastrukturu, která je pochopitelne centralizovane umistena uplne jinde nez TV a STB...

 

To by uvítalo hodně lidí včetně mě, ale tak je fakt, že se zbavím hrozného Kaonu, ale ta představa, že budu muset předělat kabely mě neláká, ale budiž.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...