Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník adam_vent

Jako na prohlížení je samozřejmě lepší PC, mobil, ale třeba k puštění videí ze Stream.cz a dalších je lepší TV (máš to větší). Navíc v dnešní době internet v TV bývá samozřejmost proč nám ho tam UPC nedalo? Možná to dají za příplatek? Nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jeden dotaz (no ono jich asi bude časem víc). Jak dlouhý je ten "koax" kabel, co se na jedné straně zasune do DATA zdířky na zásuvce a na druhé straně se zasune do coax in v té cihličce.

No a hned mám další dotaz (já věděl, že toho bude víc). Pokud je kabel ("koax") krátký, zda ho lze nastavit koaxem (tím, na který jsme zvyklí)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Kabel krátký nebude, ten by vám měl udělat technik na místě. Nastavit si ho klasickým můžete ale ty 3mm typu Tesco bych nedoporučoval lepší jsou 6mm (ty jsou: jádro Cu, Stínění a opletení Al) ty používá UPC ale raději mám 7mm celoměděné Beldeny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Pavel m: také není špatný, ale já mám rád ověřenou značku koneckonců u nás má UPC do bytů a domů všechny kabely Belden ;) Konektory také používáš lisovací Cabelcon, PPC? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Tento HD DVR Mediabox může být jenom jeden na přípojku. Ale HD Mediabox se připojí tady do LAN a do zásuvky koaxem - zdířka TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel m: také není špatný, ale já mám rád ověřenou značku koneckonců u nás má UPC do bytů a domů všechny kabely Belden ;) Konektory také používáš lisovací Cabelcon, PPC? :)

 

Cavel + kompresní konektor Cabelcon už ho používám 2 roky bez problému. Děláno v sat prodejně.

 

u nás dávalo UPC kabel CATV-2012-122271-TFC-CCS/AL -SERIES 59.nevím asi nějaký neznačkový.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydají ty aplikace pro tu cihlu i jako klasické aplikace pro chytré TV? Mám CA modul a chytrou TV (umí také plně prohlížet internet)?

 

Takto bych musel kupovat křáp navíc který je zbytečný, když by to šlo udělat do TV a mít to pěkné a fungující....A ne se svazovat s nějakou cihlou :( To je zase nucení něčeho co jde jinak lépe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...