Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

jenomze to by zakaznici s vlastnim routrem byli uplne ze hry co se tohoto boxu tyce. protoze je spousta lidi co maji vlastni router kvuli treba vpn nebo dalsim pokrocilym sluzbam, o kterych se tem upc modemorouterum ani nesnilo. Takze tihle zakaznici si hd dvr horizon nemohou poridit. Nechapu proc se neda pripojit klasickym erhernetem jako treba maly kaon.

 

jo a kde je u tohoto boxu karta na kodovane programy? (conax)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix

V manualu jsem tuto funkci videl, ale je otazkou, zda mi UPC bude ochotno dat tento STB vylucne k temto TV ucelum a na internet mi necha puvnodni modem a nebude me nutit zmenit sluzby. Chtel bych proste jen "kvalitnejsi" STB nez Kaon i za cenu drazsiho mesicniho pronajmu...

 

Ma to nekdo takoto zapojeno a vyzkouseno, ze vyuziva STB pouze na TV s pripojenim do LAN?

Upraveno uživatelem sirwimpyix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to by bylo ovsem vyborne. Protoze pak muze byt modem tam kde je ted a u televize zapojim privod tv signalu do boxu a privedu akorat navic od modemu utp kabel k boxu? chapu to spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V manualu jsem tuto funkci videl, ale je otazkou, zda mi UPC bude ochotno dat tento STB vylucne k temto TV ucelum a na internet mi necha puvnodni modem a nebude me nutit zmenit sluzby. Chtel bych proste jen "kvalitnejsi" STB nez Kaon i za cenu drazsiho mesicniho pronajmu...

 

Ma to nekdo takoto zapojeno a vyzkouseno, ze vyuziva STB pouze na TV s pripojenim do LAN?

 

na to zapomeň !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim neni problem, internet tam pojede pouze pro sluzby v ramci Horizonu.

Díky

Tak až budou mít vyřešené poskládání programů dle toho, aby si to každý uživatel srovnal dle své chuti a já tu dodělám "přestavbu" zapojení (budu si tu zapojovat svojí zásuvku TWO-340/L http://files.technetix.com/pdf/datashee ... nal_v1.pdf ), tak bych na UPC "vlítnul"

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...