Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Jsem asi staromódní, ale není nad vlastní samostatnou kabeláž. Já jsem si "vydrátoval" celý byt (3+1). Je to občas k vyvztekání (provrtávat panely je prostě bomba), ale vyplatí se to a je to na furt. Extra koaxy pro TV a extra inet kabely pro internet.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Peno: Na jednu přípojku můžeš mít jen jeden HD DVR Mediabox, ale můžeš mít více HD Mediaboxů. Rozdíl mezi nimi jsem psal dřív. Pokud chceš mít dva HD DVR Mediaboxy musíš mít dvě přípojky.

To jsem pochopil, ale lze mít se dvěma přípojkami na jednu smlouvu i dva HD DVR boxy? Dvě přípojky na jednu smlouvu lze, to vím, ale lze i dva HD DVR boxy na jednu smlouvu, za předpokladu, že budu mít dvě přípojky? O to mi jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carlos:

 

1080i - interlaced - prokladane snimkovani

1080p . progressive - neprokladane snimkovani

 

Obraz podle me 1080p je rozhodne lepsi ale otazka je zda vubec nejaka stanice vysila v 1080p,vetsina pokud vubec vysilaji v 1080,tak pouze v 1080i,jako treba CT.Jak vypada obraz u setoboxu Horizon zda lepsi nez u Kaonu to nevim.Setobox horizon nemam a zatim jsem ho nevidel.Jirka usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carlos:

 

1080i - interlaced - prokladane snimkovani

1080p . progressive - neprokladane snimkovani

 

Obraz podle me 1080p je rozhodne lepsi ale otazka je zda vubec nejaka stanice vysila v 1080p,vetsina pokud vubec vysilaji v 1080,tak pouze v 1080i,jako treba CT.Jak vypada obraz u setoboxu Horizon zda lepsi nez u Kaonu to nevim.Setobox horizon nemam a zatim jsem ho nevidel.Jirka usti

 

1080p není standardní formát pro HDTV vysílání a běžne se nepoužívá (ne všechny STB umí dekódovat 1080p 50-59fps), používá se pouze1080i 25-29,97fps nebo rovnou na 4K 2160p 50-59,94fps, nikoli 1080p 50-59,94fps. 1080p materiály jako filmy se produkujou v 1080i ale jako neprokládané snímky.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když tak nad tím přemýšlím s odstupem času,tak je vše na prd.Protože inernet z patra dolů dostanu tím kabelem jen tehdy,když bude nahoře zapojený do modemu od UPC.Protože nahoře je hlavní(první)zásuvka od UPC.Jedině kdyby mi nechali i současný modem.Ale přijde mi to celé tak komplikované,že se mi už o tom ani nechce dál přemýšlet...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co kdybys vzal jen ten maly box? s tim velkym taky ocekavam problem, ale u mne to pujde protoze od hlavni zasuvky mam do kazde mistnosti husi krk takze to snad protahnu nebo pouziju ten powerline system prenosu pres el.sit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...