Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

To moc nechapu, kam to zapojim kdyz mam pripojku se zasuvkou upc a modemem ve sklepe a po baraku klasicke zasuvky na tv a net wifinou. ta zdirka DATA je prece jen na te zasuvce co je na privodu ve sklepe ne? (ted je do ni zapojeny modem)

Jo presne tak, Horizon box ale musi byt pripojeny do te zdirky Data, protoze ma v sobe zabudovany modem a nefungovali by nektere fuknce,

resenim by mohlo byt zapojeni tv do zdirky data a modlit se aby nedochazelo k ruseni tv signalu.

 

 

Jestli tomu dobre rozumim tak se kabel ktery mam momentalne pripojeny do modemu pripoji do toho boxu do zdirky: DATA ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To moc nechapu, kam to zapojim kdyz mam pripojku se zasuvkou upc a modemem ve sklepe a po baraku klasicke zasuvky na tv a net wifinou. ta zdirka DATA je prece jen na te zasuvce co je na privodu ve sklepe ne? (ted je do ni zapojeny modem)

Jo presne tak, Horizon box ale musi byt pripojeny do te zdirky Data, protoze ma v sobe zabudovany modem a nefungovali by nektere fuknce,

resenim by mohlo byt zapojeni tv do zdirky data a modlit se aby nedochazelo k ruseni tv signalu.

 

 

Jestli tomu dobre rozumim tak se kabel ktery mam momentalne pripojeny do modemu pripoji do toho boxu do zdirky: DATA ne?

Ano, presne tak.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Co štve mě je to že na jednu přípojku může být teď jen jeden "HD DVR mediabox" zbytek jen "HD mediabox" který ovšem nemá aplikace, hledat, doporučené pořady/filmy (více zde: http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... _mediabox/ -> často kladené otázky -> Jaký je rozdíl mezi HD Mediaboxem a HD DVR Mediaboxem?). Překvapilo mě že se s ním dá ušetřit (v některých případech). A videotéka MyPrime v ceně v kombinaci služeb Komfort a Komplet více zde: http://www.upc.cz/kombinace-sluzeb/internet-tv/

--

Další negativum vidím v tom že je to "all-in-one" a připojuje se jen IEC konektorem. Já bych tam raději viděl F konektor který má lepší vlastnosti než IEC navíc by se zamezilo používání 3mm koaxů z Tesca a pod.. (vím že instalaci provádí technik ale lidé budou třeba přemisťovat a dají jiný kabel)

 

už i digizone.cz o tom píše jejich slovy "Dění uplynulých přibližně 168 hodin přehledně v jednom článku." http://www.digizone.cz/clanky/zakaznici ... a-horizon/ , http://www.digizone.cz/clanky/sledujeme ... u-horizon/

 

PS: pro ty co jsou ze Žatce (okres Louny) Horizon FW pro Kaony tu bude dostupný 27. Května 2015 (řekli mi to z klientského centra UPC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to mám taky složitější.Může třeba technik zkontrolovat možnost instalace,aniž bych něco platil?

Nejak to nainstalovat pujde vzdycky.

 

No to by mne ale zajimalo kolik se za to bude platit kdyz si to jako zakaznik nenachystam. Protoze kdyz o tom tak premyslim, tak dole ve sklepe je mi to jasne: vypojim z hlavniho rozbocovace (4 vystupy) ten vystup co vede do obyvaku a zapojim ho misto stavajicicho modemu do te upc zasuvky - zdirky DATA. Jenomze nahore mam u tv klasickou svoji televizni zasuvku, tak tou mi asi internet neprojde. Takze problem, co s tim? Predpokladam ze budu muset tu zasuvku vykuchat a nechat tam diru a trcici koaxial jen prodlouzit do mediaboxu.

 

A to jsem zapomnel na hlavni pocitac v pracovne, ktery mam jako jediny propojeny pres utp kvuli rychlosti stahovani (120mbit). Jak to ted udelam,nevim. Vlastne tusim - natahnu utp z obyvaku od toho mediaboxu tim husim krkem co mi sem vede koax. Takze musim tim krkem zpatky do sklepa a tam dat nejakou spojku na utp kabel do pracovny. Moje nervy. je tam nekolik zatacek a kdyz jsme tam kdysi protahovali ten koax, bylo to v nekolika lidech na nekolik hodin. Takze pokud se mi to ted podari,bude to maly zarak

 

Jak by tyhle veci mel delat 1 technik sam, to netusim. A kolik by to stalo uz vubec ne. Ale pokud si vsechno nachystam a protahnu tak by se snad platit nemelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

mp3surfer:

Pokud máš problém protáhnout UTP zkus protahovací pero, případně mám dobrou zkušenost s mýdlovou vodou.

 

Pokud to nepůjde tak skus toto: http://cz.tp-link.com/products/details/ ... A8010P+KIT

Někomu to jde i skrze jističe někomu ne, jde o to to vyzkoušet (zboží můžeš do 14dní vrátit bez udání důvodů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ten TV archív funguje, možnost 7 dní nazpátek.

 

ten archív je dobrý ale jaký nabízí stanice .Velikost pevného disku na nahrávání? Možná zvážím ,že to vyměním. Teď mám jeden Kaon KCF-SA700+ Ca modul. Možná CA Modul poletí pryč.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...