Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Dotazník hmm a který horizont testuješ, ten velký co je s modemem v jednom a nebo aktualizovaný HD USB PVR s funkcema horizont co se propojuje s normálním modemem ? tam se posílájí dotazníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Tak jednině volat na KC aby ti přihlášení poslali.

Bohužel ne všichni aktualizují svoje údaje (ale když přišel dotazník tak nebude asi tvůj případ ) a taky se občas zadaří něco neposlat no :) no chybka může nastat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, potrebji pomoci - dokazal nekdo sparovat Horizon STB s jeho TV? Me to porad nejde....mnackam tlacitko ztlumeni a Source (uprostred nahore) zacne mi to blikat, pak zadam cislo kod TV LG a nic :-( Nema nekdo presny psotup, jak presne toto sparovat? Asi delam neco zle.....diky moc (navod jsem k STB nedostal).....diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Ahojky, potrebji pomoci - dokazal nekdo sparovat Horizon STB s jeho TV? Me to porad nejde....mnackam tlacitko ztlumeni a Source (uprostred nahore) zacne mi to blikat, pak zadam cislo kod TV LG a nic :-( Nema nekdo presny psotup, jak presne toto sparovat? Asi delam neco zle.....diky moc (navod jsem k STB nedostal).....diky

 

O5 odkazal bych te na forum k tomu určené, je tam i návod případně KC UPC.

Kod:

LG 1628

LG/Goldstar 3536

 

Postup:

1) stiskněte a držte tlačítko "Vol - "

2) k němu stiskněte a držte tlačítko "Source" (prostřední nahoře)

3) po několika vteřinách 3x zabliká tlačítko pro vypnutí TV, pusťte obě dvě tlačítka

4) vymačkejte kód Vaší TV

5) stiskněte tlačítko pro vypnutí TV - TV by se měla vypnout, tím máte potvrzeno, že párování proběhlo úspěšně

6) stiskněte tlačítko "REC" pro uložení nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahaaa diky moc ja jsem zapomel na to REC tlacitko ulozeni :-)) Jsem to z te Polstiny nemohl prelouskat :-)) Škoda, chce to nekde jeste cesky navbod, snad ho nejak dodaji, nebo bude na netu (byl, ale uz jsem jho pak nenasel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jaky forum? Ja znam jenom toto a na jine jsem nedostal odkaz.....technik dostl, zapojil, trosku vysvetlil ovladac a tot vse.....a samo dal nekolik papiru na podpis (smlouva, protokol, atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...