Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Jak můžeš porovnávat ČR a NL???!!! :salut::salut: myslíš, že tu bude box za 2 kila? Kolik myslíš, že by si to objednalo lidí?

 

Obávám se, že to tak bude. Stačí se podívat i na jiné země - menší než ČR, tak cena je podobná a navíc u nich jsou jejich balíčky s TV programy mnohem levnější než u nás co nabízí UPC

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

No, ono pokud stojí pronájem wifi routeru 70 korun, a HD PVR boxu 100 korun, tak bych se těm 200 korunám nedivil. Otázka je, jestli to někdo koupí no... Ale i tak, čekám, že budou nové balíčky, kde bude komfort + inet 120 + Horizon box + videotéka MyPrime. Kolik budou chtít za to celkem, už radši neodhaduju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska jsem opět zjistil, že mi UPC opět udělalo chybné vyúčtování pro SIPO. Tento rok již po několikáté a to je teprve začátek. Dokonce jsem tam i volal a dotyčná mi dnes asi 3x volala zpátky a omlouvala, se za chyby jiných a když se podívala co mám odebírat, tak mi řekla, že s navrženým řešením budu nadmíru spokojen. Zjistala totiž, že mám doma 4x STB, tak se mne zeptala jestli něco vím o chystané službě HORIZON. Má odpověď byla, že nějaký základ o tom vím.

 

Zkrátka to teď zkrátím. Další otázkou bylo, jestli by mi nevydila, že by mi pár STB vyměnila (základní STB - dohodli jsme se na dvou kusech) za STB Horizon, že pár měsíců budu platit zaváděcí cenu tj. stejnou cenu jak za základní STB (50 Kč) a pak plnou.

 

STB Horizon by mi měli přivést tento pátek, budou to mé první Vánoce v letošním roce. A ještě jsem si troufnul zeptat na výměnu základního STB za PCI kartu, tak mi mimořečí sdělila, že mají být zcela nové PCI karty pro službu HORIZON, že žádnou krabičku nebudu potřebovat, tak uvidím co je na tom pravdy. Ale když jsem brouzdal po netu, tak něco pravdy na tom je.

 

Tak uvidíme. V pátek mi nezačínají Velikonoce, ale budou to první Vánoce. Hurá.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...