Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hujer

No,ale jelikož mám teď router hned vedle modemu v předsíni, tak pak, když ten mediabox bude v obýváku u tv, musím nějak dostat signal z toho boxu do routeru, který zůstane v předsíni. Jde to, nebo jak to řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě poser... :-/

 

Vážený pane,

je nám velice líto, ale kapacita testerů byla již naplněna.

Děkujeme za Váš zájem o testování služeb.

S přáním hezkého dne

Klára Zemanová

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy opravdu nepochopím, proč se UPC nevydalo cestou stb s ip funkcemi, které by každý mohl dát tam, kde už má koax rozvody udělané a k modemu to připojit třeba přes wifi.

 

Tady to řešení all-in-one by v mém případě nejenže znamenalo změnu hlavní zásuvky a kabeláže, ale i přes to (vzhledem k tomu, že "UPC nepůjčuje dva modemy na jednu smlouvu") bych měl službu Horizon pouze na jedné TV, což mě přijde poměrně úsměvné. Když se rozhodnu nějakou TV službu využívat, tak ji samozřejmě chci na všech televizích co mám, dostupnou všem členům rodiny. O tom, že mě stávající kabelový modem který jsem si koupil, zůstane jako zbytečné těžítko ani nemluvě.

 

Já bych velmi rád znal ten proces rozhodování jakým se dospělo k tomuto "all-in-one overkillu", protože mě to zařízení opravdu dává smysl jen pro domácnosti s jednou TV, kterých si myslím je v současné době velmi málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Este taky postreh. Ked spustali Horizon v Holandsku pisali ze to bude IP sluzba, set top box samsung. Na nase trhy idu dat hybridny model, myslite si ze je to umysel? Ip sluzba si myslim ze je viac nachylna na zatazenie infrastruktury ako DVB, moja domnienka... len interaktivne sluzby budu vyzadovat datovy prenos. Som zvedavy ako sa bude spravat ten hybrid v reali, ci to nebude zalagovane a zabugovane jak svina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

No to je přece logické, jde o "regionální zvyklosti" východoevropský region nepotřebuje nic kvalitní, podle oficiální propagandy za studené války jsme tady žili na stromech jak zulukafři a byli jsme ubožáci a chudáci, kteří ani neví, jak vypadá kvalitní výrobek...nyní můžeme být rádi, že máme to co máme, tedy šizené komplet vše, jídlem počínaje, kosmetikou, oblečením a elektronikou konče. Ať žije EU :cheers::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...