Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

nechapu tedy jak v televizi ho pustit?také mš zajímá stačí pouze mít CAmoduly nebo by měl být STB- v čem je STB lepší jak mě na zák.lince ujištovali ohledně aktualizací mám samsung tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

bohužel ve Vaší lokalitě není testování boxu spuštěno a z technických důvodů testování v lokalitě Most neplánujeme.

Děkujeme za Váš zájem.

S přáním hezkého dne

--------------------------------

operátor Klientského centra UPC

 

tak jak to vypadá STB Horizon v Mostě zatím nebude.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv si zjisti fakta,pak tu o me pis hlouposti.Ja uz o Horizon nestojim,jak jsem UPC sdelil,nejsem ovce abych prijimal jen to co mi UPC jako poslednimu dovoli.Lzi ohledne lokalizaci ktere sdelily i me,jsou jen pohadky.Podle ruznych i jejich techniku,jsem na miste,kde ma UPC nejlepsi technicke podminky,hlavne diky byvalemu Karnevalu.Proto uz Horizon od nich nechci a pozaduji po nich uplne jiny setobox a nyni cekam na jejich vyjadreni.Takze me nemas zac dekovat.Kvuli me rozhodne testovani nikomu z Vas nezakazali.A jeste jedna vec:Pokud Vy tady jste spokojeni,s tim co Vam milostive UPC dovoli a pusti az jim se chce,tak ja rozhodne ne.Taky mam skoro vzdy co od nich chci,tel ktery tezko mate,modem s daleko vyssi citlivosti a rychlosti u wifi a hlavne tv programy skoro zadarmo a vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...