Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Vy jste nepodepisovali "prohlášení o mlčenlivosti a podmínky testování"? Já jen, aby jste se pak nedivili.

A je v té smlouvě něco takového?

Já sice teď netestuji, ale když jsem testoval stb pro UPC dříve, tak jsem byl přímo vyzván, ať se své poznatky sdílím. Nejen tím, abych je posílal technikům UPC, ale taky, ať je píšu i zde na UPCzone, protože každá reakce je pro ně dobrou zpětnou vazbou, co zákazníci chtějí nebo očekávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice Horizon netestuju, ale pokud mám mluvit za sebe, tak naprosto zásadní je pro mě to, abych si na něm mohl seřadit kanály podle sebe. Jestli tam budou čísla programů pevně daná a nebude možné si kanály seřadit podle toho, jak chci, tak si Horizon nevezmu, ani kdyby mě dali třeba 90 procentní slevu na všechny balíčky.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
... seřadit kanály podle sebe ...

 

Souhlas. Elektronika se musí přizpůsobit potřebám lidí a ne aby se chování lidí podřizovalo blbě naprogramovanému firmwaru elektroniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste nepodepisovali "prohlášení o mlčenlivosti a podmínky testování"? Já jen, aby jste se pak nedivili.

 

Čte někdo v té země smlouvu před/po podepsání?

Ano

 

Vy jste nepodepisovali "prohlášení o mlčenlivosti a podmínky testování"? Já jen, aby jste se pak nedivili.

A je v té smlouvě něco takového?

Já sice teď netestuji, ale když jsem testoval stb pro UPC dříve, tak jsem byl přímo vyzván, ať se své poznatky sdílím. Nejen tím, abych je posílal technikům UPC, ale taky, ať je píšu i zde na UPCzone, protože každá reakce je pro ně dobrou zpětnou vazbou, co zákazníci chtějí nebo očekávají.

Viz ten název dokumentu v uvozovkách.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nevím, mě to nikdo nezakázal, abych se podělil o své zkušenosti, ba naopak. Jinak řazení kanálů nevím nevím.....nevím, jak seřadit :-( Mohu dávat stanice do oblíbených to jo, možná pak jdou seřadit, nevím, zatím testuji jen málo ty základní věci.....mám nový SW, ten teletext mě moc mrzí.....české znaky, to bude chtít aktualizaci a opravu SW. Jinak když dám info u nějakého seriálu, tak se mi ukáže nejenom díl, ale i serie - super. ted zkouším nahrávky....tak uvidíme, ale iVysílání si asi nepustím.....nevím, zatím jsem na to nepřišel, jak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten teletext pocitam jeste opravi,

HbbTV box nema a zrejme mit ani nebude,

regulace zvuku a mute me take nefunguje, zrejme je to tim ze STB tuto funkci ani nema a je potreba nejpsis naucit dalkovy ovladac aby to ovladal primo na televizoru, coz v podstate dela podle toho jak tam pri stistku sviti kontroloa TV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Být váma tak si opravdu pročtu vše co jste podepsali hlavně ten papír kde jste dopsali své jméno a číslo současné smlouvy a na druhé straně podpis a datum. Možné že to někdo dostal na dvou sránkch :o) ale nic na to nemění že jste podepsali

"prohlášení o mlčenlivosti a podmínky testování"

hlavně pátý odstavec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak

Je to fajn papir.

 

Mj. rika ze po dobu testovani jsou sluzby zdarma do toho horizonu.

Ale vsichni platime sluzby dal. Tv do karet jde, to je ok. Internet ale uz nejde. Modemy jsou odpojeny. A tady vidim opet dalsi chybu u UPC. Uvidime co rekne pravni rozbor toho papiru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...