Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ahojte, tak jsem asi našel další chybu v horizon boxu - ti kdo mají na testování, vidíte někde v infu rok výroby pořadu? Já ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak jsem asi našel další chybu v horizon boxu - ti kdo mají na testování, vidíte někde v infu rok výroby pořadu? Já ne.....

Koukal jsem na to a take tam rok vyroby nevidim, pritom kdyz jsem to porovnaval s Horizon Go, tak tam rok uveden je i kdyz take ne vsude.

 

Dalsi chybka kterou jsem objevil je, ze menu pro nastaveni routeru ve vychozim nastaveni neni v cestine, ale v anglictine, ackoliv je tam nastaven jazyk cestina, kdyz jsem to prepl do anglictiny a zpet do cestiny, tak uz ta cestina naskocila.

 

Jinak formular pro hlaseni chyb pro Horizon me mailem prisel, ale myslim ze zde by sme si zkusenosti take meli vymenovat,

nez to jen anonymne hlasit na UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Anonymne to tam nehlasis, mas voalt z telefonu ktery si uvedl pripadne hlasis i cislo smlouvy a na foru jste tam pod cisla smluv :) tak se roeznate stejne jako tu, jestli nick tomus nebo cislo smlouvy 476xxxxz . se nemeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No jestli jsi tester přišel (měl přijít) ti odkaz, jmeno (cislo smlouvy) a heslo na mail v opačném případe se obrat na KC UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...