Přejít na obsah

TechniSat ISIO C -dva multimediální dvoutunerové HD PVR boxy


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

U verze z 24.5. bylo při zastaveném přehrávání nahraného pořadu slyšet takové prskáni. U nové verze je to odstraněno. Míněn software pro Digicorder ISIO.

 

toho jsem si ani nevšiml, při jakém propojení, hdmi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Pro jistotu připomenu, i když to zřejmě víš:

flashka musí mít formát FAT32, nesmí na ní být cokoliv jiného než soubor wpad.

Na rozdíl od dřívějších verzí, v aktuálních verzích už nestačí jen vložit flashku. Je potřeba s vloženou čtečkou ještě v menu set-top boxu ručně vyvolat funkci "Aktualizace software".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina
U verze z 24.5. bylo při zastaveném přehrávání nahraného pořadu slyšet takové prskáni. U nové verze je to odstraněno. Míněn software pro Digicorder ISIO.

 

toho jsem si ani nevšiml, při jakém propojení, hdmi?

 

Propojení HDMI. Vždyť původní firmware stáhli během jednoho týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu připomenu, i když to zřejmě víš:

flashka musí mít formát FAT32, nesmí na ní být cokoliv jiného než soubor wpad.

Na rozdíl od dřívějších verzí, v aktuálních verzích už nestačí jen vložit flashku. Je potřeba s vloženou čtečkou ještě v menu set-top boxu ručně vyvolat funkci "Aktualizace software".

 

ajo, já to nechal na autodetekci a proto se nerozjel update ... teď už jsem aktualizovaný i když jsem nepozoroval nějaký problém se zvukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak som vcera laboroval s live streamingom.. mam 2 Conax CI karty s rovnakym predplatnym, ked su obidve v digicorderi, raz ci dvakrat mi fungoval aj streaming platenych programov (myslim, ze som vtedy predtym skusil pustit PiP z roznych multiplexov, aby som "spustil" obidve karty a potom vypol do standby), instalovany posledny fw z jula 2013 (tsd3704020560200_152_02465d.wpad) - nekodovane programy idu vzdy. Ked som skusil kombinaciu CI+ a CI, tak som vzdy dostal hlasku o resources a UPnP server zamrzol.. pri dvoch CI to nerobilo nic (len cierna obrazovka v UPnP klientovi), ale nezamrzlo to - vzdy sa dalo prepnut na nekodovany program, zjavne je rozdiel v spravani CI a CI+.

 

Ako tu uz bolo napisane, pri jednej karte to funguje bez problemov a spolahlivo.. napisal som do nemeckeho Technisatu (kontaktovat distributora (posuvaca krabic v cz/sk ponimani) v nasich krajoch povazujem za stratu casu), mozno mi aj odpovedia - ved som ho kupoval v DE :-)

 

Live streaming mi az tak ku stastiu nechyba, staci mi spolahlive nahravanie, programovanie na dialku z iphone/ipad a EPG.. :-)

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

To quadra2030:"Ako tu uz bolo napisane, pri jednej karte to funguje bez problemov a spolahlivo" .

To znamená,že s 1 kartou je jediné omezení v tom,že mám k dispozici ke sledování,resp nahrávání ,pouze 1 kanál a všechno ostatní je plně funkční,jako s 2 kartami ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník inko1

Ahojte,- jak po čase jste spokojeni s ISIO C? Objevil se nějaký problém ?

To 2x CI+ je pořád nefunkční? Brali by jste to znova? Stále se nemohu rozhodnout, zda toto,nebo Xtrend 9500.A nechci dělat paniku,asi jsem to špatně přeložil,- na němec forech jsem něco zaevidoval o problémech s CI+,kde jim teď kabelovky znemožnily něco ohledně kodovaných programů.Nevíte něco o tom? Omlouvám se,jestli zde pouštím nějakou "kachnu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem spokojený hodně, nahrává co má, prostě funguje jak člověk očekává, narozdíl od HD PVR od UPC ... jediné co teda nezvládl je teď změna času, všechny časovače jsou posunuty o hodinu dopředu a bylo nutné je vymazat a označit v EPG znovu

 

jak je to teď s funkčností dvou CI+ nevím, od začátku jedu CI a CI+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...