Přejít na obsah

TechniSat ISIO C -dva multimediální dvoutunerové HD PVR boxy


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník mojmirus

Mam dotaz na Dica ohledne TechnoTrend TT-3650 CI. Nemohu rozchodit prepinani kanalu dalkovym ovladacem - ciselnymi tlacitky. Ostatni tlacitka funguji a myslim, ze to mam nastaveno dle navodu. Muzete me kontaktovat na SZ nebo na mojmirus@seznam.cz ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina
jako se v popisu píše "možnost vzdáleného nastavení nahrávání" ... nějak se o tom nikde v manuálu nepíše. Na portu 9100 je konfigurace twonky media serveru a to je tak všechno o čem se manuál zmiňuje.

V předchozích verzích SW na Digit ISIO to fungovalo stejně, jako u přijímače TechniStar K1 (viz má recenze - obrázek 6) - jen to bylo natvrdo na portu 80. Abyste mi věřili - všimněte si, že je tato funkce zmíněna i v prvním odstavci na doposud nezaktualizované anglické stránce.

V menu v nové verzi SW bylo nastavení vzdáleného přístupu (tj. povolení a nastavení hesla) nahrazeno nastavením "MyTechniSat". Souvisí to s tou novou možností nastavovat časovače vzdáleně ze smartphone aplikace MyTechniSat-App. Nemám Applí ani Androdí telefon, takže jsem neměl možnost vyzkoušet. Pokusím se ale ověřit, jestli zůstala i původní možnost nastavovat nahrávání přes webový prohlížeč.

 

Tak jsem dnes ověřil funkci mobilní aplikace MyTechniSat-App pro iPhone proti mému Digicorderu ISIO C. Ověřil jsem možnost vzdáleného programování časovače a funguje naprosto bez problémů a ovládání je luxusní. Přímo v telefonu je vidět kompletní EPG včetně popisu programu, tak jak to zobrazuje přímo Technisat.

Další funkce Remote Control a přehrávání nahraných programů jsem nezkoušel, neboť mám rozsegmentovanou domácí síť a iPhone přes wi-fi nevidí přímo na Technisat a tudíž ho nenajde. Přímo zadat ip adresu bohužel nejde. Nicméně na ovládání mám přece ovladač :)

 

edit: přidávám pár screenshotů z aplikace. Timer se ihned po zadání v aplikaci projeví v nastavení Digicorderu. Pro podporu je třeba nastavit rychlý start, což zvýší o něco spotřebu v pohotovostním stavu. Abych nezapomněl, připojit se dá samozřejmě odkudkoli z internetu, nejen z domácí sítě.

 

Původní ovládání přes webový prohlížeč již nadále nefunguje ale pro majitele smartphone je aplikace výrazný krok kupředu. Ostatní mají bohužel smůlu :(

5954afb0b35a4_image3.png.0eac11ca59efd8b5a61df66e7bdc2cdf.png

5954afb0c5c8e_image2.png.14595a61d4248add9d6cda5339c56015.png

image.png.8e68570502480ff508b67a8634c9b473.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám od ledna 2013 ISIO C s kartou od UPC. Od tohoto týdne mi začala vyskakovat hláška "No card inserted" a nejdou spustit kodovane programy v ramci me nabidky UPC.

Kartu vcetne modulu jsem vyndal / zandal. ISIO restartoval do tovarniho nastaveni a porad nic. Programy se vsechny naladili, pristup je ale pouze na klasickou bezplatnou sestavu CT, NOVA, Prima, Barandov az TV Pohoda.

 

Nema nekdo tip co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V první řadě ověřit funkčnost CA modulu s kartou v jiném zařízení (je-li možnost, třeba u sousedů). Pokud nelze, počkat na další tipy uživatelů (něco podobného se mi stalo s USB TechniSatem, přestalo pracovat CI rozhraní, modul OK).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel, že udělám seznam webových odkazů na PC když jdou na PC odkazy i přidávat, nahrál jsem do STB přes síť a od té doby webový prohlížeč hlásil, že je internet nedostupný a webový prohlížeč není připravený ani Hbb nefungovalo i když samotný test připojení byl naprosto v pořádku, reset do továrního nastavení to vyřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mojmirus

Zdravim.

Poridil jsem si minuly tyden LG HR570C . Ale uz jsem ho poslal zpet. Mel zasadni nedostatky.

Proto bych rad obratil napr. na Kodla zda tento pristroj TechniSat ISIO C ma nasledne vlastnosti:

- Lze v nahranem poradu udelat pri prehravani nejakou znacku ? (kdyz potrebuji porad prerusit , abych pak jednoduse skocil na misto te znacky a pokracoval)

- Lze prehravat porad od zacatku ci pretacet i kdyz se stale jeste nahrava - myslim tentyz porad?

- Lze v seznanu nahravek oznacit vice poradu a pak je najednou vymazat?

- Jaka je rychlost pretaceni nahhravky ? (mam analogovy Panasnic HDD rekorder a ten pretaci uzasne rychle)

- Lze pri nahravani nejakeho poradu mazat stare nahravky ? (Toto neni klicovy bod)

 

Asi moc otazek ... Diky za pripadne odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
- Lze v nahranem poradu udelat pri prehravani nejakou znacku ? (kdyz potrebuji porad prerusit , abych pak jednoduse skocil na misto te znacky a pokracoval)

Ano, lze. Tlačítko OPT/Záložka a pak si můžeš vybrat buď "Nastavit záložku" nebo skok na již definované záložky. Ovšem to v tom případě, který zmiňuješ ty, nemusíš, protože po přerušení, když se vrátíš zpět k rozkoukané nahrávce, nahrávka je v místě, ve kterém jsi ji přerušil.

- Lze prehravat porad od zacatku ci pretacet i kdyz se stale jeste nahrava - myslim tentyz porad?

Ano.

- Lze v seznanu nahravek oznacit vice poradu a pak je najednou vymazat?

Technisat má dva možné přístupy k seznamu nahrávek.

V jednoduchém "příručním" (na tlačítku DVR alias STOP) nelze označovat nahrávky. Lze s nimi pracovat jen jednotlivě, samozřejmě i mazat.

Pak je tam ale tzv. "Správa filmů", ve které označovat (a mazat) nahrávky hromadně můžeš.

- Jaka je rychlost pretaceni nahhravky ? (mam analogovy Panasnic HDD rekorder a ten pretaci uzasne rychle)

Přetáčí úžasně rychle :-)))

Po nějakých čtyřech stupních rychlosti klasického přetáčení dalším stiskem tlačítka skočíš o 10 minut.

- Lze pri nahravani nejakeho poradu mazat stare nahravky ? (Toto neni klicovy bod)

Lze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majsoft

Nevím kam hodit můj dotaz a jelikož pokoukávám po Digit ISIO C tak se zeptám zde, při objednání dvou modulu (pochopil jsem ze samotnou kartu mi nedaj) budu platit cenovou nabídku 2x ? Nebo je to jako u FreeSat UPC kde se za druhou kartu platí cca 100kč a kopíruje programovou nabídku první karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... budu platit cenovou nabídku 2x ? ...

Teď je otázka co myslíš pod cenovou nabídkou.

Ano, CAM a karty máš dvě, zaplatíš tedy dvakrát nákup (2 x 1209,-) nebo měsíčně pronájem zařízení (2 x 50,-).

Smlouvu máš jednu, platíš jeden měsíční poplatek za používání služby digitální televize, tedy např. jeden Komfort (1 x 579,-).

 

Stačí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...