Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

Marně si snažím vzpomenout, kdy digitální pozemní televize měla výpadek s EPG... Určité problémy byly při změně času, ale i ty jsou už minulostí. DVB-T od UPC aktuálně již několik dní postrádá EPG u ČT HD a Nova HD. Člověk by v některých místech v roce 2012 prostě problémy nečekal - naštěstí je tu UPC aby nás vrátilo do reality :)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od začátku srpna dochází k poruchán EPG na STB CV-6000 DVR (řádky s názvy pořadů i informace o pořadu se v intervalu několika sekund zobrazují a opět mizí, nebo jsou přiřazeny k nesprávnému kanálu). Několikrát jsem kontaktoval technickou podporu, tvrdili mi, že porucha bude odstraněna novým firmware, nic se ale nestalo. Nakonec mi alespoň dali slevu 100 Kč. Technik spolupracující s UPC mi říkal, že má stejný problém. Má někdo podobnou zkušenost, nebo vám EPG funguje? Zajímá mne, zda jde o chybu konkrétního STB a mělo by smysl ho případně vyměnit, nebo o poruchu na straně UPC.

 

 

Stejný STB, stejný problém s EPG. Jen nejsu z Brna, ale z Bíliny. :wink: Zkoušel jsem tu doporučenou aktualizaci FW, ( 163,5 MHz, SR 5000) ale bohužel mi to taky píše, že není k dispozici. Baba na infolince mi řekla, že mám STB vytáhnout ze zásuvky a zase ho zapojit. Fakt rada nad zlato.... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jenom takova drobnost - kdo ma polaky.

Uz delsi dobu si vsimam, ze na polacich jsou totalne zprasene znaky v EPG. V teletextu je vse v poradku.

Zkousel jsem nabidku v TV nastavit i na polske prostredi, nicmene to nema na EPG vliv.

Pokud tam je nejaky delsi popis treba filmu, tak je to totalne necitelne.

Kdo to vlastne takhle prasi? UPC pri tech jejich prevodech?

viz.

http://www.imagehosting.cz/?v=dscn3861x.jpg

http://www.imagehosting.cz/?v=dscn3860x.jpg

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Nejenom to, jak píše petr21, ale kolikrát mám na těchto kanálech i nesprávný program a při pohybu EPG časem jakoby problikává a nic neukazuje.

 

EPG problikává, případně mizí úplně, o časovém posunu nemluvě, protože se mému DVR podařilo několikrát nahrát zcela jiný pořad, než jsem zadávala :(. Trvá to už několik měsíců. Někdo tu psal o doporučené aktualizaci FW? Ptám se asi hloupě, ale je to aktualizace za pomoci MENU, nebo jiný trik? To totiž dělám každý týden, protože občas některé kanály prostě úplně mizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...