Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

Jde asi o to, že standardní STB se umějí přeladit na pokyn UPC. Televize a nezávislé STB ne.

Ale docela by mě zajímalo, kdy má ke změně dojít, abych se na to psychicky připravil.

A taky, do kterých kanálů se to přesune. U nás máme totiž docela problém v vyššími frekvencemi, už 16.mux má slabší sílu signálu, 17. (na 770 MHz) je jen taktak sledovatelný, Ruský mux se ještě naladí, ale koukat už na něj nešlo ani dokud ještě nebyl zakódovaný (kvalita pod 20) a 19. mux na 794 MHz vubec nejde naladit...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak co zase dneska EPG předvádí, to už fakt nemá obdoby. Totálně nepoužitelné! Skáčou tam naprostý nesmysly včetně rozházené diakritiky, a nahrává to taky co chce. Nahrávání najednou vypne uprostřed programu a po pár vteřinách opět zapne, z úplně jiným názvem a ještě zkomoleným rozhozenou diakritikou. Ale co je UPC do lidí, že? Hlavně že cálujou... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elnc - tvoje odpověď je stejně "inteligentní", jako když jsem se zeptal tchýně, jestli chytá Pětku. "Samozřejmě". Odpověděla. "Na pětce mám přece Prima Family..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Moje odpověď je zcela adekvátní tvému příspěvku, kdy je to opravdu jak u tchýně, když zavolá "mně to nehraje, co mám dělat", aniž by řekla o co konkrétně ji jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

to RITCHI2: Nenapsal jsi, na jakém přístroji a v které lokalitě EPG zlobí. Podle reakce od Elnce, bude problém spíše v přístroji, než na straně UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elnc, mipo - kdyby chyba byla v přístroji, nechovalo by se to tak, že to pár dnů jde bez problémů a pak je zas období kdy je to absolutně nepoužitelné. Pokud byste četli celé toto vlákno, zjistili byste, že rozhodně nejsem sám kdo si stěžuje, o čemž svědčí i to, že ho někdo založil. A taky byste zjistili, že typ přístroje i lokalitu jsem tu už upřesňoval alespoň dvakrát. Nebo je nutné všechny podrobnosti uvádět u každého příspěvku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Aktuální informace: Tak k dnešnímu dni vůbec žádná změna, EPG stále téměř nefunkční. Po vyvolání tabulky se informace sice načtou, ale vzápětí na dlouhou dobu (1 - 2 min) úplně vypadnou, pak na pár vteřin naskočí, aby následně opět zmizely. A tak pořád dokola. Pokusy o nějaké listování mezi jednotlivými dny jsem už dávno vzdal, informace (pokud už se náhodou nějaké načtou) patří k úplně jiným programům, což znemožňuje nejen programování, ale hlavně to leze na mozek. Docela se divím že mě z toho ještě nejeblo.... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...