Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

Návštěvník

HANDAN, STB CV-6000 DVR, už jsem to tady řešil loni, a stěžovalo si na to víc lidí - tohle jsi mi odepsal 25. 9. 2012:

V UPC o tomto problem jiz vedi a resi se to pry s vyrobcem STB Handan, takze musime pockat na novejsi FW.

Je zřejmé, že u UPC je něco s EPG špatně. Moje matka v Mostě má DIGI TV a EPG bez problémů, na chatě (Chomutovsko) mám ten úplně nejobyčejnější STB GOGEN za pár stovek (DVB-T), a EPG taky bez poruch. Nechápu, proč musí být po kabelu od UPC takové problémy, které se navíc vůbec neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

OPRAVA: Matka nemá DIGI TV, ale SOFTEX (IPTV2). Spletl jsem se... :roll:

Nicméně, to nic nemění na faktu, že jí EPG funguje bezproblémově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak vzhledem k tomu, že problémy s EPG u Handanu se tu řeší už minimálně od dubna loňského roku, nekonečné čekání na nový FW je tak trochu slabá útěcha, když musíš platit službu celý rok v plné výši, jakoby byla 100% funkční ...

Podle mě to stejně vyšumí do ztracena. Pěkně se počká, až tyhle Handany postupně odejdou do věčných lovišť, a bude vyřešeno. Žádný nový FW nebude, Handany se postupně povyměňují za novější verze STB, takže proč něco řešit. Když se zákazníci moc nebouří, pravidelně cálujou, a zanadávají si jen na internetových fórech, tak do h**zlu s nimi. Nový FW? Ale kdeže. Však oni to mezidobí už nějak přečkají, hlavně že platí .... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze na tento problem s EPG uz jsem upozornoval loni v zari, ale za tu dobu se nic nezmenilo. :roll:

Nicmene na mem STB ten problem s EPG neni az kriticky, EPG se ztrati kazdych asi 35 vteri, ale vdy jen na max. na 5 vterin, pak to nabehne znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...