Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

Ano, já také potvrzuji výpadek EPG u Barrandov TV. A to jak u DVB-T tak i u DVB-C vysílání. EPG v současnou chvíli úplně chybí. Vzhledem k tomu, že podle EPG nahrávám (v EPG jsou nahrávacím softem automaticky dohledávány pořady o určitém názvu) tak to pro mne představuje závažný problém.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom úplně stejně - automaticky nahrávám podle obsahu EPG :)

Už jsem vyřešil i všechny problémy způsobené rozbitou diakritikou, takže mi nahrávání funguje docela v pohodě, ale když se nevysílá žádné EPG, tak nepomůže ani svěcená voda :))

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem si bláhově myslel, že aktualizací SF (163,5 MHz, SR 5000) jsem problém s EPG vyřešil. Chvíli to fungovalo bezproblémově, ale začíná to dělat znova. Celé to vypadává, tabulka je dlouhé minuty prázdná, pak text na pár vteřin naskočí, aby následně zase vypadl. Začínám pomalu ztrácet trpělivost, za 150 Kč měsíčně je tohle fakt služba na úrovni. To jsou technici od UPC opravdu tak neschopní, nebo na lidi jen jednoduše serou? :twisted:

 

Kdybych měl problém jenom já, tak řeknu že mám něco špatně. Ale stačí si přečíst tohle vlákno a je jasné že chyba není na straně uživatelů.

 

HOLA "ODBORNÍCI" OD UPC!!! BUDETE TO UŽ KONEČNĚ ŘEŠIT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady před časem řešil, jde o HANDAN CV - 6000 DVR. Verze S/W - V1-20 (Apr. 10 2012). Ten datum opravdu odpovídá stažení doporučeného firmware na tomto fóru (163,5 MHz, SR 5000). Jak už jsem psal výše, problémy s EPG se tím vyřešily, ale pouze načas. Zlobí to opět, nelze dopředu programovat, bo není z čeho... :evil: Hledal jsem pochopitelně nějakou novou verzi, ale nikde nic - ani na 163,5, ani na 170,5 MHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona stránka s aktuálními informacemi v reálném čase jakž takž drží, i když taky ne stoprocentně. Ale vypadne to jen občas. Ale jak dám změnu dne dopředu (žluté tlačítko), stačí den, dva a je šmytec, tabulka je prázdná. O nějakých informacích na týden dopředu si opravdu můžu nechat jen zdát. Asi namítneš, že se to načítá se zpožděním. Ale tohle není případ pomalého načítání, s tím bych se i smířil. Ono to vypadává úplně, když se to po 2 - 3 minutách znovu načte, text tam vydrží sotva pár vteřin a tabulka je zase na několik minut prázdná. A tak je to pořád dokola.

 

Odpojení STB od sítě bylo první co mě napadlo, samozřejmě bez výsledku. Tohle funguje spíš když se STB totálně kousne. A továrním resetem asi přijdu o vše, co mám na HD? Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...