Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

To, že nesedělo EPG v posledních dnech, jde tolerovat (byť ve vzduchu bylo odvysíláno v aktuální podobě, mohlo by si z toho UPC vzít příklad?), ale že nesedí ani 27.12. na ČT1 (možná i jinde, nekontroloval jsem to až tak detailně) působí už zase tradičně mírně trapně - nešlo by zadat tvorbu dat pro EPG jako diplomku na nějakou technicky zaměřenou vysokou školu?

 

Aktualizace pomalá, dostupnost dopředu mizerná (copak nejde mít vždy 7 dní dopředu? je nutné posílat další týden až na konci toho předcházejícího?), obsahová správnost je spíš věcí náhody - tady je prostě něco špatně :) O tom, jak jsou kdy vyplněné základní údaje ani nemluvím (title, episode, description - občas se to povede, občas je to, co má být v episode, uvedeno jako první řádek v description - někdy mám pocit, že to někdo dělá v neděli odpoledne ručně a střídají se na tom dva lidi :)).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle umí jen UPC :) Monty Python - Málem pravda (4. díl) začíná 31.12.2011 na ČT2 v 1:00 a na ČT HD v 1:05. Kupodivu však předcházející a následující pořad na ČT2 a ČT HD končí stejně... No a jako perlička - podle EPG ze vzduchu by tou dobou měl na ČT HD jet pořad stejný s ČT1.

 

Když si tak vezmu kolik chyb objevím náhodně, tak kolik jich tam asi musí být celkem? Fakt by to nešlo nějak srovnat?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miko

ano, EPG od UPC moc kvalitní není. Mohli by si dávat větší pozor. Na DVB-T na PC jsem vlastně problém (krom výpadku EPG) nezaznamenal, čímž neříkám, že nejsou - jen méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já EPG používám vlastně jen na DVB-T, protože můj software umí podle EPG automaticky nahrávat, a tak si všimnu problému poměrně rychle - a musím teda říct, že nebylo ušetřeno snad ničeho - ať už zmatených údajů a nebo problémů s diakritikou a nebo efektu "každý týden jinak", kdy se u seriálů pohybuje název epizody mezi polem pro název epizody a nebo popisem - zřejmě podle toho, kdo podklady pro EPG připravuje, protože tohle snad nemůže být výsledek nějakého skriptu běžícího v rutinním provozu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Já kabel nemám, vše chytám přes anténu, takže to opravdu musela být nějaká chyba u české televize. Nešlo o monty pythona, ale nějakou blbost, co se vysílala předevčírem večer, taky tam byl posun o 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...