Přejít na obsah

Problém s EPG


Návštěvník petr21

Doporučené příspěvky

Jj, zkusím to a dám vědět. Ale mrzí mě, že je s tím Kaonem obecně tolik problémů. Být UPC a LICA, nedovolím si takové zařízení vypustit na trh. Zřejmě jim však přijde dostatečné. Kéž by "projekt horizont" dorazil i k nám. To jediné zatím vypadá nejen hezky a inteligentně, ale i použitelně :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za celou dobu, co mám na druhém televizoru HANDAN (který mám už sakra dlouho, ještě od dob Karnevalu a se znakem Karnevalu), tak neměl jedinou chybu. jsem s ním naprosto spokojen. Bohužel, nemá HDMI, pouze SCART. takže na hlavní TV, která umí fullHD, používám KAON. No, a tam to je ovšem o něčem jiném.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Řekněme, že Handany, i když vypadají u obou operátorů skoro stejně, tak se určitě liší. Handan UPC mi nikdy neukázal úroveň signálu vyšší, než 55%, ale semtam se mi do rukou dostane repasovaný CV5000 od Karnevalu a tam úroveň lítá přes 70%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klakson23

Taky hlásím problém s EPG. Buď to nesedí časově, nebo tam nejsou žádné informace. Takže to funguje jen na 50%. To bych mohl chtít 50% slevu, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...