Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
raději at se zajímají o Travel Channel HD.Tento program začíná vysílat již 15.11.

To nic neznamená. Eurosport 2 NEE začal vysílat již v srpnu loňského roku, patří mezi nejvíce žádané (viz např. ankety "které programy nejvíce chcete" na tomto fóru) a přesto v nabídce UPC stále není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem napsal panu Malinovi velmi rozsáhlý email, jelikož je v kabelovce místa dost, ve kterém mu navrhuji:

- které stanice by stálo za to zařadit

- které stanice potřebují navýšit datový tok

- které stanice potřebují navýšit rozlišení obrazu

 

Uvidím, co odpověď, ale řekl bych, že to pošle dál a něco s tím udělá. Při troše štěstí se můžeme těšit na lepší obraz u stávajících kanálů. Když už si něco platíme, aspoň ať máme z toho maximum.

 

:)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napsal panu Malinovi velmi rozsáhlý email, jelikož je v kabelovce místa dost, ve kterém mu navrhuji:

- které stanice by stálo za to zařadit

- které stanice potřebují navýšit datový tok

- které stanice potřebují navýšit rozlišení obrazu

 

Uvidím, co odpověď, ale řekl bych, že to pošle dál a něco s tím udělá. Při troše štěstí se můžeme těšit na lepší obraz u stávajících kanálů. Když už si něco platíme, aspoň ať máme z toho maximum.

 

:)

 

Tak sem raději ty hloupoučkej chvástale hoď ten tvůj celý Malinovi mail!!! Nech si řeči a ukaž, co si splodil ty místní kecko. My už zde tvoje blbosti vyhodnotíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem raději ty hloupoučkej chvástale hoď ten tvůj celý Malinovi mail!!! Nech si řeči a ukaž, co si splodil ty místní kecko. My už zde tvoje blbosti vyhodnotíme :)

tohle bylo docela výstižný :lol: taky bych se na to kouknul :oops:

já bych mu moh pro změnu napsat, aby se konečně začal navyšovat upload :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napsal panu Malinovi velmi rozsáhlý email, jelikož je v kabelovce místa dost, ve kterém mu navrhuji:

- které stanice by stálo za to zařadit

- které stanice potřebují navýšit datový tok

- které stanice potřebují navýšit rozlišení obrazu

 

Uvidím, co odpověď, ale řekl bych, že to pošle dál a něco s tím udělá. Při troše štěstí se můžeme těšit na lepší obraz u stávajících kanálů. Když už si něco platíme, aspoň ať máme z toho maximum.

 

:)

 

Tak sem raději ty hloupoučkej chvástale hoď ten tvůj celý Malinovi mail!!! Nech si řeči a ukaž, co si splodil ty místní kecko. My už zde tvoje blbosti vyhodnotíme :)

 

Nejseš trochu drzej, chlapečku? Do toho, co jsem splodil, ti je velký kulový. Až dostanu od něj odpověď, třeba jí sem hodím. Ale třeba taky ne a rozmyslím si to kvůli jedincům jako jseš ty, kteří se musí schovávat za anonyma, aby mohli někoho jiného slovně napadnout. A pokud to měl být nějakej vtip, tak byl dost hloupej.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A možná se k tomu tak dostanou i rychleji, než když jim to bude přeposílat Malina :D

 

Mimochodem Jacku, doufám že jsi nepožadoval kraviny typu anglických nebo německých kanálů, ale jenom počeštěné kanály o které většinový český divák stojí, hlavně Eurosport 2 NEE a DoQ.

Mimochodem to DoQ obzvlášť nechápu. Když už má UPC v nabídce další dva kanály od stejného provozovatele, tak proč nezařadí jejich kompletní nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...