Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Spektrum TV si dělá reklamu na webu, že vysílá od 2. srpna v HD

 

http://www.spektrumtv.cz/

 

To si dělá Spektrum TV legraci a nebo UPC si postavila zase hlavu? Proč tedy Spektrum nevysílá v HD v síti UPC?

spektrum hd vysílá,ale pouze s madarskou audiostopou.a také proto není zatím šířená upc.Upc spustí spektrum hd nejdříve až spektrum přidá minimálně anglicý zvuk.

 

PROČ TEDY UPC BĚHEM PRÁZDNIN ŠÍŘILA ANONCI O SPEKTRUM TV V HD? To si s maďary neřekla vše o vysílání? Vždyť UPC už v červenci vypustila ofiko zprávu novinářům o tom, že Spektrum TV od 2. srpna bude vysílat v HD! Nevěřím jedné věci. Že by maďaři za tu dobu finančně pokryla Spektrum v HD! Dokonce bych věřil tomu, že tato stanice prochází ohromnou finanční krizí a že brzy skončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je o penězích. Na kabelovku jsem tu už byl připojen od poloviny 90-tých let. Nejdřívě to měla v režii nějaká holandská firma. odešla. A proč? Finance. Malá kupní síla obyvatelstva, oproti západu mnohem menší realná mzda, mnoho výrobků přitom dražších, než tady za kopečkama v Reichu.

Nastoupil Karneval. Nebyl vůbec špatný. Ale odešel. A proč? Není těžké to uhádnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je o penězích. Na kabelovku jsem tu už byl připojen od poloviny 90-tých let. Nejdřívě to měla v režii nějaká holandská firma. odešla. A proč? Finance. Malá kupní síla obyvatelstva, oproti západu mnohem menší realná mzda, mnoho výrobků přitom dražších, než tady za kopečkama v Reichu.

Nastoupil Karneval. Nebyl vůbec špatný. Ale odešel. A proč? Není těžké to uhádnout.

 

Karneval, KabelNet a Datel Kabel skončilli ve chvíli, kdy skončilo hájení bezplatné české distribuce zahraničních kanálů v jejich sítích. Přišel zlom. Mnoho zahraničních programů od jisté doby požadovalo poplatek z množství diváků. Viz. německé kanály typu RTL, SAT1 a nebo ruská ORT1, italská RAI apod. A najednou tady byla UPC Nederland, dceřiná společnost Liberty Global, Inc a všechny tyto kabelovky pohltila. Ano, šlo opravdu o peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ocenil AXN HD.

SD verze Travel a NG Wild skoro nesleduji a NG Wild HD ani není česky, takže pro většinového českého diváka ani není o co stát. To AXN HD by bylo tou správnou volbou. A v SD pak konečně Eurosport 2 NEE a DoQ a pak už mi v nabídce UPC nebude nic scházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že české AXN HD odstartuje na přelomu října/listopadu, je to docela reálné a asi bych to i uvítal. Chápu, že nelokalizované stanice nejsou úplně oblíbené, ale nemyslím si, že to je až takový problém. Angličtina není maďarština, pokud mi rozumíš :wink: Já bych NGC Wild HD ocenil hodně, na NGC koukám často. Navíc žádný CZ operátor to nemá. AXN HD by nebylo špatné, pokud by tam byl jiný obsah, než u SD verze. Animal Planet HD by byla dobrá exkluzivita. Spektrum HD nechci, není o co stát. Bojím se ale, že ho UPC zařadí. Cinemax HD se taky plánuje. BBC HD by mohlo být zajímavé. MTVNHD bych taky ocenil. Nickelodeon HD taktéž, ale ten bude až na jaře. Uvidíme, co UPC vymyslí. Upřímně ale toho moc nečekám.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at si to slavne hd vysilani radeji strci za klobouk - takava hd kvalita to je opravdu k smichu - program v hd kvalite vypada o moc a moc lepe nez co tu predvadi ta nemozna upc - hlavne sama reklama a predrazena nekvalita - jeste jednou - upc strctesi vase hd kanaly do pr..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...