Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Nevíte bude aji na dvbc doufám ale že nebude mět datovej tok u audio 128kbps jestli jo tak to opravdu nemá žádnej smysl.

Dejte prosím vědět jestli máte někdo nějaké bližší info

Mělo by být ale nikdo ti to neřekne se 100% zárukou ani kdy :wink:

 

Ty jsi pochopil na co se ptá? :lol:

Doufám že ano :-)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste si přeladit TV a budete zírat

Lokalita?

 

podle ip adresy je z Frýdku Místka, zadej si jeho ip do prohlížeče a uvidíš městské stránky FM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji, že je dnes něco nového... kdyby bylo, určitě by UPC o tom napsalo. Navíc, málokdy přidali něco hned 1. den v měsíci. Ty prázdné rezervy ale pryč dát mohli.

 

Já jsem za ty rezervy vděčný, že je nechávají a později zaplňují programy. Nemusím LCD TV přelaďovat (mám druhou kartu) a následně znovu přehazovat pozice programů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nevim proč, ale mám už delší dobu pocit, že UPC zařadí Travel Channel HD do nabídky digitální kabelové tv, takže souhlasím. Prostě mi tam "sedí". Bohužel to má jednu nevýhodu - pokud přidají Travel Channel HD, těžko se v nejbližší době dočkáme zároveň i Nat Geo Wild HD a Animal Planet HD. Dokumentárních kanálů by pak v nabídce byl nadbytek.

 

Můj osobní tip je, že v lednu do nabídky přidají AXN HD a Travel Channel HD do společného muxu a že z nabídky zmizí zároveň rezervy. Tak a teď mi někdo z UPC, co tu chodíte, řekněte, jestli jsem se trefil :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...