Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Nevim proč, ale mám už delší dobu pocit, že UPC zařadí Travel Channel HD do nabídky digitální kabelové tv, takže souhlasím. Prostě mi tam "sedí". Bohužel to má jednu nevýhodu - pokud přidají Travel Channel HD, těžko se v nejbližší době dočkáme zároveň i Nat Geo Wild HD a Animal Planet HD. Dokumentárních kanálů by pak v nabídce byl nadbytek.

 

Můj osobní tip je, že v lednu do nabídky přidají AXN HD a Travel Channel HD do společného muxu a že z nabídky zmizí zároveň rezervy. Tak a teď mi někdo z UPC, co tu chodíte, řekněte, jestli jsem se trefil :lol:

To ti nikdo neřekne. Zaměstnanci se to dozvídají až když Malina vydá tiskovku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.parabola.cz/zpravicky/13220/axn-spin-novy-kanal-pro-mladez/

Nebylo by špatné kdyby si vzpoměli i na ČR. A samo že i UPC.. 8)

 

Já bych s tím tak nespěchal, když nevíme, co se tam bude vysílat... Nemluvě o tom, že se neví, kde všude bude AXN Spin působit.

 

Podle mě to u nás nebude, alespoň ne ihned. Viděl bych to na Španělsko, Portugalsko, Itálii, Rumunsko, Bulharsko, Rusko a Polsko...

 

A co se pořadů týče, bude to podle mě nic moc. Tipoval bych to hlavně na pořady vlastní produkce, plus k tomu nějaké starší hrané a animované pořady z USA/UK.

 

AXN HD odstartuje v ČR během pár týdnů, tak vydržte :wink: Myslím, že to bude lepší volba, než Spin.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jacku, četl jsi tu zprávu? AXN Spin má být pro mládež, ne pro děti, takže s animáky bych moc nepočítal. Spíš bych to viděl na reality show a hrané seriály pro mladé, tedy něco podobného, co nám už Sony částečně podstrkává pod názvem Animax. Osobně dokonce očekávám to, že Sony brzy oznámí, že v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku přejmenuje Animax na AXN Spine a odstraní z něj i ty poslední zbytky anime, které tam ještě zůstávají. Jako fanda anime říkám bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, četl a i mládež, včetně dospělých, kouká na animované pořady, pokud mají nějakou úroveň. Nebavím se tu o pořadech z Jim Jamu a Disney Channel, ale o produkci Adult Swim, MTV, Animaxu, Hanna Barbera, MGM and Warner Bros.

 

Animax opravdu nikam nepůjde, to je hloupost. Zaprvé, Animax vysílá po celém světě, tudíž by musel zmizet globálně a to je blbost vzhledem k tomu, že letos prošel rebrandingem. Zadruhé, kdyby se tak stalo, byla by na trhu značná díra. Zatřetí, AXN Spin má být nový kanál. Kdyby měl nahradit Animax, vědělo by se to předem. Začtvrté, pochybuji, že se AXN Spin u nás dočkáme hned, když má HBO momentálně plné ruce práce s AXN HD.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jacku, Hallmark také jinde ve světě funguje, ale u nás byl změněn na Univesal Channel. Tak proč by totéž neudělali s Animaxem? Jinde ve světě by dál fungoval a AXN Spin by tam vznikl jako nový kanál a u nás by změnili Animax na AXN Spin. A upřímně, vzhledem k tomu, kam se ubírá program Animaxu, dále od anime a blíže k reality show a hraným americkým seriálům, vidím tuto změnu více než reálně. Že pak vznikne díra na trhu je pravda, ale proč by to mělo Sony resp. HBO zajímat? Jim jde o peníze a ty jim Animax, bohužel, asi nepřináší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Společnost UPC oznamuje, že během dneška ukončí ve svých kabelových sítích vysílání francouzského motoristického televizního kanálu Motors TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně. Místo toho, aby přidávali nové kanály, tak ještě budou ubírat. A navíc jeden z kanálů, kvůli kterému jsem digitál pořizoval. Děkuji pěkně. Proč radši nezruší opravdové kraviny jako Zone Romantika nebo Fashion TV. Nevěřím že jsou tyhle kraviny oblíbenější než Motors TV. Jsem naštvaný a budu žádat kompenzaci!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...