Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

tak kvetnove rozsirovani nabidky Digital je opravdu k smichu. Krom HD+ z me strany absolutni nezajem. Kdyz uz chteli pridat zpravodajsky kanal tak mohli pridat SKY NEWS. Frankofonnim divaku staci TV5 Monde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně... až bude analog vypnutej a bude v digitálu nadbytek místa..ať si UPC přidá třeba půl světa...zatím by měli imho trochu šetřit...i když se tam i nyní vejde asi 150 programů..Když ale později zařadí, o co má zájem většina, tak jim to prominu :lol:

 

Dotaz pro tomuse a Anonymního chlápka z UPC:

Bude mít HD+ (HD) a HD+ (SD) samostatný multiplex? Já jen, že pokud ne, pracujou v UPC opravdu blbci, kteří nevědí, že pro HD a 3D je potřeba velkého datového toku a tudíž i místa. Jestli ty 4 kanály nahážou do jednoho multiplexu, bude stát HD+ technickou kvalitou za nic.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude mít HD+ (HD) a HD+ (SD) samostatný multiplex? Já jen, že pokud ne, pracujou v UPC opravdu blbci, kteří nevědí, že pro HD a 3D je potřeba velkého datového toku a tudíž i místa. Jestli ty 4 kanály nahážou do jednoho multiplexu, bude stát HD+ technickou kvalitou za nic.

Když Lica testovala, tak jim na 3D stačilo 12-15 Mbit/s. Vzhledem k tomu, že jde vlastně o 2xFullHD, půlka je 6-7,5 Mbit/s. Pro porovnání SD verze ČT1 umí obsadit až 6Mbit/s, Nova HD má 9-10 Mbit/s (na této úrovni se to ořezává), svého času Voom HD běžel 16-20 Mbit/s.

Protože půjde o ukázkový kanál, bude to stačit. A v pohodě by to šlo do jednoho multiplexu,

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mě to netěší, příjde mi to zbytečné...ale co se dá dělat, my to neovlivníme. Možná, že když budou mít nízkou sledovanost, je vymění za něco lepšího. Já osobně už teď vím, že z těch 3 kanálů zapnu jenom HD+ a to jen tehdy, pokud tam bude nějaký zajímavý pořad nebo pokud pojede 3D. Takže za mě říkám - nic moc.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Očekával jsem že UPC přidá na kvalitě i v dvb-c když na satelitu udajně umí u hd až 16-18.

 

Měli by se profilovat kvalitu ne kvantitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport dnes začal vysílat oba programy širokoúhle

 

Oficiálně až 15. května, v reálu už dnes, začal vysílat oblíbený panevropský sportovní kanál Eurosport v širokoúhlém formátu 16:9. Příjemným překvapením je skutečnost, že oproti původním informacím, je takto dostupná nejen verze Eurosport International, ale také Eurosport 2.

 

 

Vice na: http://www.digizone.cz/aktuality/eurosp ... -programy/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport dnes začal vysílat oba programy širokoúhle

 

Oficiálně až 15. května, v reálu už dnes, začal vysílat oblíbený panevropský sportovní kanál Eurosport v širokoúhlém formátu 16:9. Příjemným překvapením je skutečnost, že oproti původním informacím, je takto dostupná nejen verze Eurosport International, ale také Eurosport 2.

 

 

Vice na: http://www.digizone.cz/aktuality/eurosp ... -programy/

 

A ještě by mohl tomus vědět, jak to vypadá s cz verzí ES2 :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...