Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

No, to mě taky napadlo, jelikož "má startovat" 15/5, ale jako doteď nevím, co si o tom všem myslet. Buď je to pravda a je to jen blbě prezentované nebo někdo má hodně času a asi se nudí vymýšlením si nesmyslů.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to mě taky napadlo, jelikož "má startovat" 15/5, ale jako doteď nevím, co si o tom všem myslet. Buď je to pravda a je to jen blbě prezentované nebo někdo má hodně času a asi se nudí vymýšlením si nesmyslů.

 

No má někdo dost času a nudí se proto vymýšlí takovéto blbosti... neviděl jsem na RRTV že by dostalo THC nějaké povolení atd... takže žadne 15.5.2010 v UPC a nikde jinde v žadne IPTV a kabelové TV nebude. Kdyby bylo THC tak bychom o nich věděli ... vždy nemají ani své webovky ....ani v té "Kanadě" kde udajně již něco vysílaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... A bude aspoň 1 z těch nových kanálů v HD? .

 

Jeden v HD bude, ale zatím o něm tady nikde nepadla ani řádka. Takže úplně něco jiného, než si všichni přejeme. Snad v dalším "přidávání" budou už ty správné kanály :roll:

 

Jinak to mám z dobře informovaných míst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
... A bude aspoň 1 z těch nových kanálů v HD? .

 

Jeden v HD bude, ale zatím o něm tady nikde nepadla ani řádka. Takže úplně něco jiného, než si všichni přejeme. Snad v dalším "přidávání" budou už ty správné kanály :roll:

 

Jinak to mám z dobře informovaných míst

nenapínej a klop to :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nevíš a až to bude venku tak budeš tvrdit že to dopadlo tak,jak jsi nám neřekl :roll:

Vím naprosto přesně o které půjde programy,

bude to nový straem , bude i nějaký přesun kanálů a HD kanály budou možná dva, jo a vrátí se "rezerva region" :lol: - rý lidem moc chybí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nevíš a až to bude venku tak budeš tvrdit že to dopadlo tak,jak jsi nám neřekl :roll:

 

Vím naprosto přesně o které půjde programy,

bude to nový straem , bude i nějaký přesun kanálů a HD kanály budou možná dva, jo a vrátí se "rezerva region" :lol: - rý lidem moc chybí

 

Mno, díky za info, necháme se tedy překvapit, možná, že nakonec máš pravdu... K těm HD kanálům, může to být některý z těchto:

 

Animal Planet HD, Discovery Showcase HD, ESPN America HD, Rush HD, Mezzo HD, Food Network HD, Cinemax HD.

 

Hm, schválně který z nich to bude :twisted:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...