Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Cool, díky za info :)

Tak o HD kanálech by nějaká představa byla..teď vytipovat ty SD kanály...ale tam to je skoro nemožné, když jich je tolik, takže se ani neodvážím spekulovat. Neprozradil bys ale, na jaké písmeno začínají ty SD kanály, které by se mohly objevit?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy fakt nečtete Internet, kdyby ano, tak už víte, že pro kuřáky trávy to bude BeBe HD a pro firmu Samsung jedene HD + ... ( Ještě se hodně píše o o tv Mezzo HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slysel, tak by opravdu melo byt HD+, ale Mezzo HD to nejspis nebude,

ten HD kanal bude mensim prekvapenim, ktere asi malokdo ceka, i kdyz uz zde byl dnes take zminovan,

ale jak uz zde bylo receno, dokud to neni napevno schvalene, tak zde zadne podrobnosti nikdo nenapise, kazdopadne to pry ma byt az ve druhe polovine kvetna.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Valí vám klíny do hlavy a skáčete kolem něho jako štěňata.To bude nějaká úplně nová,ale úplně blbá hra :wink: (já taky přesně vím jaká budou tažená čísla ve sportce,ale můžu vám to říct až po slosování :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsi ten pravý klient pro UPC. Budeš rád, když ti jupinda nabídne BeBe s marijánkou a nebo na bus station BeBe sušenky Good ráno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slysel, tak by opravdu melo byt HD+, ale Mezzo HD to nejspis nebude, ten HD kanal bude mensim prekvapenim, ktere asi malokdo ceka, i kdyz uz zde byl dnes take zminovan, ale jak uz zde bylo receno, dokud to neni napevno schvalene, tak zde zadne podrobnosti nikdo nenapise, kazdopadne to pry ma byt az ve druhe polovine kvetna.

 

HD+ by bylo zajimavé a asi i exkluzivní. Co se týče toho dalšího HD kanálu, tak rozumím dobře tomu, co píšeš a souhlasím, že dokud to nebude 100% jisté, je lepší to sem nepsat, takže si asi počkáme, co řekne oficiálně UPC. To ale, že už tu byl dnes zmiňován je zajímavá informace, ale opravdu mě nenapadá, který z těch kanálů by byl tak nečekaný. Snad to brzy zjistíme a snad to bude nějaké velké jméno. I tak i tobě díky za špetku info.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...