Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,já bych si moc přál aby UPC zařadilo do své nabídky tyto programy:Kino CS,Doku CS a Retro Music Television. To se ale asi nedočkám. Jestli bude pokračovat UPC v zařazování takových programů jako Golf nebo BTV,tak kabelovku zruším a koupím satelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedené programy bych také bral. Ani ty avizované zatím nejsou a to už máme skoro polovinu května, no snad v příštích dnech ... .

nejprve si ty nove slibene kanaly musi UPC zaregistrovat u RRTV a teprve pak je muze zaradit do nabidky.a jelikoz dalsi zasedani RRTV je az 19 kvetna,tak pocitej s tim,ze driv jak 20 nebudou

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
Ahoj všem,já bych si moc přál aby UPC zařadilo do své nabídky tyto programy:Kino CS,Doku CS a Retro Music Television. To se ale asi nedočkám. Jestli bude pokračovat UPC v zařazování takových programů jako Golf nebo BTV,tak kabelovku zruším a koupím satelit.

 

Jo taky bych to chtěl. Ale zrušit kabelovku nemohu. Satelit musí byt na Jihu a ja mam vše na sever :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tentýž problém.

Volala jsem na info linku, přepojili mě na technika. Byl velmi ochotný, ale o výpadku v Ostravě - Zábřehu nevěděl - naplánoval mi výjezd technika. Jak vidím, asi nebude nutný, problém není asi u mě. Teď jen aby to dali do pořádku.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přál bych si v nabídce polské tv programy PTV a rakouskou ORF. Už mě nebaví koukat pouze na zvířátka a vaření. Proč ve slovenských kabelovkách, včetně UPC Slovakia jsou běžné programy typu RTL a SAT1? Proč to nejde v čechách? Proč tu nejsou všeobecné programy a pořád se UPC zaměřuje pořád na tématické programy? :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak Disney Channel se nám rozpadá a to doslova. S datovým tokem sotva 1 Mb/s je obraz nekoukatelný. A to nemluvím o faktu, že nevysílá ani v plném PAL rozlišení. Asi napíšu na digizone, upc a disney, ať mají ostudu a přejdou krásně na 720x576 a 2,5 Mb/s...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedené programy bych také bral. Ani ty avizované zatím nejsou a to už máme skoro polovinu května, no snad v příštích dnech ... .

nejprve si ty nove slibene kanaly musi UPC zaregistrovat u RRTV a teprve pak je muze zaradit do nabidky.a jelikoz dalsi zasedani RRTV je az 19 kvetna,tak pocitej s tim,ze driv jak 20 nebudou

Udajne od 18.5. by mely bezet.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...