Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Nevíš tomusi, jaká je šance, že do kabelu přibude na satelitu nově zařazené ESPN America HD, Animal Planet HD a Discovery Showcase HD? Vím, že spolupracují s Canal Digital, ale přesto, je to reálné nebo to bude exkluzivita pro satelit?

 

BTW - http://www.digizone.cz/aktuality/upc-provede-testy-3d-vysilani-na-kabelu-i-v-cr/

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Podle I dnes by od července kabel. UPC měla vysílat v 3D program ESPN HD, zkoušky proběhly úspěšně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle I dnes by od července kabel. UPC měla vysílat v 3D program ESPN HD, zkoušky proběhly úspěšně.

Já jsem tedy tu správu pochopil tak, že od července by měl v kabelu vysílat 3D program HD+. Program vysílání i technickou stránku věci má na starosti firma Sat Plus, která pro UPC zařizuje mimo jiné i promo kanál UPC Express.

 

V druhé části článku se psalo o satelitu, kde v souvislosti s přechodem na nový satelit dojde k zásadnímu rozšíření nabídky a stává se tak nejkvalitnější satelitní platformou co se týče technické kvality i počtu kanálů; její součástí bude i ESPN HD, který nikdo jiný na našem trhu nenabízí. Je otázkou, zda-li se to může týkat i kabelu, protože satelitní vysílání již provozuje jiná firma, společnost UPC DTH. Mimochodem, předchozí zpráva mluvila též o Animal Planet HD, ale to se asi ukvapili, teď zní zpráva, že další rozšíření bude následovat v další etapě.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Ano, máš pravdu. Článek je trochu matoucí v tom, že se píše o kabelu i o satelitu. 3D vysílání má běžet po kabelu na programu HD+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že UPC reaguje na 3D docela svižně, čekal jsem, že se prvního vysílání u nás dočkáme až za rok. Pravda, jeden kanál, ke všemu spíše takové demo, není světoborné, ale důležité je, že bude už za pár měsíců aspoň to. Myslím, že to je na naše poměry relativně slušné (když vezmu, jak dlouho trvalo, než se u nás prosadilo HD). Byl bych hodně rád, kdyby se ESPN America HD, Animal Planet HD a Discovery Showcase HD objevily i v kabelu, spolu s dalšíma SD kanálama. :) A poznámka pod čarou, novou nabídku UPC Direct těm co ji mají, nezávidím. Mít maďarské NGC HD místo UK verze? Ani omylem. 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Je to trochu mimo topic, ale ke 3D...

Měl jsem možnost skoro půl hodiny sledovat Samsung s jejich brýlemi, z BD disku nějakou animaci... Celkem se mi motala hlava... Neumím si představit takhle koukat třeba na fotbal 90 minut...

Je faktem, že i v Imaxu jsem toho měl po 40 minutách dost :D ..tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu mimo topic, ale ke 3D...

Měl jsem možnost skoro půl hodiny sledovat Samsung s jejich brýlemi, z BD disku nějakou animaci... Celkem se mi motala hlava... Neumím si představit takhle koukat třeba na fotbal 90 minut...

Je faktem, že i v Imaxu jsem toho měl po 40 minutách dost :D ..tak nevím.

Taky jsem chtěl zkusit v jedné prodejně, ale prodavač řešil něco jiného, tak jsem se díval asi dvě minuty bez brýlí a trochu z úhlu. Začalo se mi dělat tak špatně na zvracení, až jsem odešel a odeznělo to tak po pěti minutách. Tohle tedy ne. V IMAXu jsem nebyl, ale v Cinestaru to bylo bez problému.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A pokud jde o to, na co se Hallmark přemění, to nevím, ale vím na co se určitě nepřemění a to je právě SyFy Universal, protože ten jediný z portfolia Universal kanálů je výrazně mimo cílové publikum současného Hallmarku a Universal určitě nebude riskovat tak radikální změnu. Všechny ostatní kanály Universalu v úvahu přicházet mohou, protože více či méně korespondují s cílovou skupiniou Hallmarku, kterou jsou ženy mezi 15-60 +-.

 

No tak už je rozhodnuto.

http://www.digizone.cz/aktuality/hallma ... l-channel/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem byl na Avatarovi v IMAXu i normálním 3D kině dohromady asi 3x, což je 3-hodinový film a neměl jsem nejmenší problém, takže si myslím, že to je spíše individuální.

 

Jinak jsem docela rád, že z toho bude Universal Channel, i když to je trochu legrační, když jinde ve světě nadále Hallmark zůstane, jen u nás se rebranduje. To trochu svědčí i o zoufalství nabalit si diváky. Co se týče samostatného českého feedu, tak jsem rád, snad to bude brzy (konečně).

 

Jo a na závěr bych málem zapomněl - měl bych jednu (zatím tajnou) informaci týkající se jednoho z již zaběhnutých dokumentárních kanálů, bohužel, jak už jsem psal, je to interní, takže nemůžu zatím prozradit o co přesně jde, snad později. :wink:

 

A na konec xD

http://www.digizone.cz/aktuality/kanal-food-network-hd-o-vareni-planuje-expanzi/

:lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...